Торцювальні пили

Відео про інструмент

Торцювальні пили — електричні дискові пили для розпилювання деревини, пластику та композиту. Найчастіше їх використовують для різання дерев’яних заготовок або пластикових деталей під прямим кутом та під нахилом. Існують як побутові, так і професійні торцювальні верстати по дереву. Купити торцювальну пилу з протягуванням можна для роботи на виробництві меблів, монтажних та будівельних робіт, роботи з деревом, а також студій дизайну.

У нашому інтернет-магазині можна знайти різні пили торцювальні. Купити торцовки можна в один клік. Вони добре підходять для виконання як побутових, так і професійних завдань. Довгий термін експлуатації гарантований завдяки високій якості збірки та використанню високоміцних матеріалів. На сторінці цієї категорії представлені доступні в наявності наші торцювальні пили. Ціни на торцовки Dnipro-M завжди залишаються доступними. Знайти інформацію про актуальні ціни та акції, а також подивитися технічні характеристики електроінструменту можна на цій самій сторінці або в картках товару.

Переваги торцювальних пил Dnipro-M

  • В торцювальних пилах використовуються захищені від пилу підшипники бренда C&U.
  • Опорний підшипник покритий каучуковою накладкою. Це дозволяє знизити рівень вібрації та підвищити комфорт під час роботи.
  • Платформа має масивну відфрезеровану опорну базу з поворотним механізмом та розширювачами столу.
  • В інструменті реалізоване плавне регулювання кута нахилу до 45°.
  • Фіксуючий механізм торцювальної пили має пази для зберігання точного нахилу протягом усього процесу роботи.
  • В пили вбудований лазерний вказівник, що покращує точність розрізання по розмітці.
  • Висока потужність двигуна пил дозволяє розпилювати матеріал, не докладаючи до нього сильного тиску.
  • У пил є ручка для транспортування, а також функція блокування пиляльної основи. Це дозволяє швидко та зручно переносити її без будь-якого ризику.
  • Заготовка надійно притискається за допомогою струбцини. Фіксація дозволяє максимально знизити ризик пошкодження та підвищити безпеку при роботі.

Купити торцювальні пили в Україні можна як на цьому сайті, так і у фірмових магазинах Dnipro-M, що розташовані по всій території країни.

Відео про інструмент

youtube-img