Електроди і зварювальний дріт

За допомогою зварювального дроту відбувається полегшення процесу і підвищення ефективності результату при обробці тугоплавких металів. Застосовують її при напівавтоматичному зварюванні. Оскільки дріт для зварювання є гнучким електродом, його використовують також у вигляді металевого наплавлення.

Купити зварювальний дріт Dnipro-M

Зварювальний дріт Dnipro-M, купити який можна в офіційному інтернет-магазині, а саме модель ER70S-6 – використовується в напівавтоматичних інверторних апаратах MIG / MAG при необхідності роботи з низько- і середньовуглецевих, низьколегованими типами сталі.

Головними перевагами зварювального дроту від Dnipro-M є її ціна від виробника, акуратність швів, їх надійність, а також стабільне горіння дуги. Використовуючи дріт для напівавтомата, Ви витрачаєте менше матеріалів за умови, що температура плавлення металу, який зварюється, і дроту збігається.

Ціна на зварювальні електроди Dnipro-M

Ручна дугова зварка на побутовому і професійному рівні при використанні зварювальних електродів Dnipro-M, діаметром від 2 до 4 мм з нанесенням рутилу, пройде комфортно та з максимальною точністю.

Електроди для зварювання виготовлені зі зварювального дроту з нанесенням на неї шару покриття, а один з кінців якого виконаний без обмазки, для кріплення в електродотримача.

Високоякісна продукція від офіційного дистриб'ютора в Києві та Україні

Якщо Ви перебуваєте в пошуках високоякісних витратних матеріалів для зварювання, то Ви зможете купити зварювальні електроди в Києві та Україні в інтернет-магазині Dnipro-M. Ми надаємо безкоштовну доставку по всій країні, а також консультацію для визначення оптимального варіанту саме для вашого інструменту.