Плазморізи

Відео про інструмент

Плазморізи — обладнання з категорії зварювальних апаратів, що здатне різати метал за допомогою повітряно-лазерної дуги. Робота плазморізів полягає в плавленні металу та його подальшому видуванні із зони різу. Електрична дуга розігріває стисле повітря, що подається з плазмового різака, перетворюючи його на плазму. Вона здатна проводити електричний струм — з’являється ріжуча дуга між пальником та поверхнею деталі. В плазморізах Dnipro-M використовується контактне підпалювання.

При виборі плазморіза важливо враховувати робочу силу струму. Для різання кожного мм чорного металу знадобиться 4 А, при роботі з кольоровими металами цей показник складає 6 А.

Переваги плазморізів Dnipro-M

 • Здатність різати як чорні, так і кольорові метали. Наші апарати плазмового різання успішно працюють із залізом, чавуном, нержавійкою, алюмінієм, міддю та іншими металами. Вони призначені для ручного, прямого та фігурного різання.
 • Стабільність в роботі при напрузі живлячої мережі від 180 В. Ви зможете працювати навіть при просадках в мережі, не втрачаючи потужність.
 • Товщина чистового різу складає 10 мм для чорних металів та 8 мм — для кольорових. Товщина роздільного різу складає 12 мм. Ви зможете різати і більш товстий метал, але якість різу при цьому погіршиться.
 • При плазмовому різанні металу заготовку можна практично не підготовлювати до різання. Плазморізу не заважатиме забруднення поверхні матеріалу.
 • Чистоту різа забезпечують упори, що не дозволяють різаку зсуватися з траєкторії. Лінія різу виходить тонкою та рівною.
 • Використання повітря та відсутність необхідності в газовому балоні роблять процес безпечним. Повітряно-плазмове різання значно зменшує вартість процесу у порівнянні з агрегатами, що використовують спеціальні гази.
 • Плазморізом можна здійснювати фігурне різання, виготовляючи деталі зі складними контурами.
 • Плазморізи інверторні Dnipro-M на 30% економічніші за трансформаторні агрегати.
 • У плазморізів є системи захисту від надмірного навантаження та перегріву.
 • На корпусі є ручка регулювання робочого струму.
 • Наявність в комплекті 6-метрового плазмотрона дозволяє працювати з заготовками у невеликому радіусі, не пересуваючи апарат по приміщенню.

Чому купувати в нас — вигідно?

Гарантія на плазморізи Dnipro-M складає 3 роки. Протягом цього терміну Ви зможете отримати безкоштовне обслуговування та ремонт обладнання в сервісних центрах бренда. При замовленні товарів від 750 грн — доставка «Новою Поштою» безкоштовна.

Популярні питання про плазморізи

Як вибрати плазморіз?

Щоб правильно підібрати прилад для плазмового термічного різання, потрібно враховувати максимальну споживану потужність, клас апарату та силу струму. Плазморіз з силою струму 40 А зможе різати заготовки до 12 мм товщиною, а 160 А — до 40 мм.

Який плазморіз краще?

Краще той плазморіз, технічні характеристики якого відповідають поставленим перед приладом задачам. Велике значення має максимальна товщина заготовки, з якою зможе працювати апарат.

Де купити плазморіз?

Купити плазморізи можна в нашому інтернет-магазині або в будь-якому фірмовому магазині Dnipro-M. Ви можете знайти їх по всій Україні.

Відео про інструмент

youtube-img