Пильна шина Foresta F50 50 см

Артикул : 72599000

Доставка

Гарантія

  • 14 днів на обмін

Оплата

  • Готівкою (кур'єру або в магазині)
  • Відкладений платіж в відділенні (без комісії)
  • Онлайн на сайті
  • Безготівковий розрахунок для юр. осіб
Серед обов'язкових запасних частин будь-якої ланцюгової пилки - направляюча шина, робота без якої стає неможливою. Крім своєї основної функції, вона так само виконує захисну роль для ланцюга: циркулює масло від маслонасоса по всій своїй довжині, захищаючи ланцюг від швидкого зносу і розтягування.

При виборі шини для бензопили, необхідно врахувати такі параметри як крок, паз і допустима кількість ланок. Також має значення конфігурація хвостової частини, - вона повинна повністю збігатися з конфігурацією, яку передбачив виробник бензопили.

Навіть міцні шини для бензопил потребують додаткового мастила через отвір з боку ведучої зірочки. Щоб максимально продовжити термін служби направляючої шини бензопили, ведіть контроль наявності масла для змащення в баку. Перевірка отворів для подачі масла на хвостовику шини на наявність бруду і тирси так само відіграє велику роль у продовженні життєвих ресурсів шини і ланцюга.

Направляюча шина для бензопили Дніпро-М буде зношуватися поступово і рівномірно, якщо час від часу перевертати і кріпити її зворотною стороною. Обов'язково в якості додаткового змащення ведучої зірочки використовуйте літій-молібденове мастило.

Ніколи не допускайте провисання ланцюга на шині і зіткнення носка шини з колодою або деревом!
Купити шину на пилку 50 см в Києві ви можете в офіційному Центрі обслуговування клієнтів Дніпро-М за адресою: вул. Новокостянтинівська, 9 або в нашому інтернет-магазині.
Приємних покупок з Дніпро-М!

Залишилися питання?

Якщо у Вас залишилися питання щодо інструменту або його покупки, заповніть форму зворотного дзвінка нижче.
Ми зв'яжемося з Вами протягом декількох хвилин (в робочий час).

Довжина шини 50 см
Залишити відгук
Відгуки користувачів

Ще ніхто не написав свій відгук про цей товар. Будете першим?

0 / 800

Пильна шина Foresta F50 50 см

Пильна шина Foresta F50 50 см
207 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

Вгору