Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258TS

Артикул : 80625003
icon Безкоштовна доставка
icon Сервісне обслуговування
 • 3 роки гарантії
 • 14 днів на обмін
 • 60 днів на повернення
icon Оплата
 • Готівкою (кур'єру, в магазині, у відділені)
 • Безготівковий розрахунок для юр. осіб
  • visa
  • mastercard
  • privat24
  • pay-part
  • monobank
  • apple-pay
  • google-pay
«Захист транзисторів» – інноваційна розробка
Як відомо, транзистори – найбільш вразлива частина зварювального пристрою. У даній моделі реалізована нова технологія обмотки транзисторів, що дозволяє відстежувати і відключати «силову частину» інвертора, максимально запобігаючи поломці.

Тривала експлуатація без ремонту
Завдяки встановленим транзисторам IGBT від кращих світових брендів, з підвищеною потужністю на 30%, мінімізована ймовірність поломки пристрою – менше 1%.

Використання на максимум
Апарат працює з усіма типами електродів (сталь, нержавіюча сталь, чавун). Робочі параметри забезпечують стабільну роботу з електродом 1,6 – 4 мм, що дозволяє «зварювати» як тонкий, так і більш щільний метал до 12мм. Крім цього, апарат дозволяє різати метал до 6 мм.

Професійний результат
Професійний затиск маси з широким хватом і оптимізованими контактами покращує точку дотику з робочим металом.

Робота при зниженій напрузі
Модель демонструє стабільну роботу з напругою від 160В без втрати потужності. Апарат буде працювати і при більш зниженій напрузі з максимальним електродом 3 мм.

Покращена ергономіка
Вага даної моделі всього 2,7 кг, що дозволяє без проблем виконувати роботи на висоті, у важкодоступних місцях і з легкістю транспортувати апарат. Міцний регульований ремінь допомагає переносити пристрій.

Додаткова комплектація
Крім стандартного комплекту, в який входить зварювальний апарат та кабелі з зажимами тримачів маси і електродів, в упаковці ви знайдете маску-щиток і щітку-молоток для виконання первинних робіт.
Призначення побутова
Максимальна споживана потужність 5500 Вт
Тип електрода сталь / чавун / нержавіюча сталь
Функції AntiStick / HotStart(65В) / AcrForce/ VRD(20-30B) / TermoControl
Робота без втрати потужності від 160 В
Робочий цикл апарата на максимальному струмі 80% (35°С)
Напруга мережі 230 В
Частота мережі 50 Гц
ККД 90%
Вага 2,4 кг
Габарити 28х15,5х13 см
Розміри роз'ємів 10-25 мм
Клас захисту корпусу IP21S
icon Завантажити інструкцію
Захисний зварювальний щиток є
Керівництво з експлуатації є
Зварювальний апарат з ременем для перенесення є
Зварювальний кабель із затискачем «маса» є
Зварювальний кабель з електродотримачем є
Універсальний інструмент «молоток-щітка» є
Упаковка є

Відео для товару Зварювальний апарат IGBT Dnipro-M SAB-258TS

Залишити відгук
Якщо Ви бажаєте залишити коментар, будь ласка,
Відгуки користувачів

Купив щоб вчитись варити, апарат хороший, варив і 4 3 і 2 електродом і все супер, періодично продуваю його повітрям щоб не збиралося багато пилу з абразивом від металу. За час експлуатації була лише одна дрібна поломка - відгоріла перемичка в мінусовій клемі, довелося поставити від Луаза (з’єднує мотор з кузовом) підійшла ідеально. Зараз дуже не вистачає регулювання форсажу дуги і гарячий старт (варка тонкого металу, привіт Луаз))), статті чи відео по ремонту цього апарату немає, отже відсоток поломок дійсно дуже малий!
І хотілося б дізнатись чи можливо зробити в цьому апараті SAB-258TЗ (допаяти потенціометри ) регулювання Anti Stick / Hot Start / Acr Force

Менеджер компанії

Дякуємо за зворотній зв'язок, Олександре.
Звертаємо Вашу увагу, що у цій моделі присутні такі функції, як Hot Start, AcrForce, VRD, Antistick та Termocontrol. Якщо ці функції відсутні у Вашому апараті, радимо передати його до сервісного центру для діагностики та швидкого ремонту.
Детальніше про те як це зробити тут: https://dnipro-m.ua/uk/garantia-i-servisu/kak-sdat-instrument-na-remont/
Адреси сервісних центрів ми розмістили за посиланням: https://dnipro-m.ua/uk/garantia-i-servisu/karta-servisnyh-centrov-ukrainy/

Классный аппаратик!!! Что троечку, что 4 ку тянет на Ура, работает на легке, электроды просто тают. Тут уж можно без преувеличений сказать; мал да удал. Еще и такая функция есть, что сам уходит в спящий режим, не надо постоянно клацать, пока курищ и он дремает, не жужит на уши. Я доволен!

Менеджер компанії

Добрый день!
Спасибо за рекомендацию и развернутый отзыв. Приятно, что Вы по достоинству оценили наш сварочный аппарат SAB-258TS и выделили его особенности. Уверены, что будете часто использовать свой любимый инструмент от бренда Dnipro-M. Желаем Вам в ходе работы получать только позитивные эмоции ;)

А напруга холостого хода яка!? Доброго дня вам!)

Менеджер компанії

Доброго дня, Сергію!)
Напруга холостого ходу становить 20-30 В.

Добрый день. Во многих интернет магазинах говорят что идет массовый отзыв инверторов производства после 2016 года торговой марки днипро м по причине заводского брака, насколько достоверна информация?

Менеджер компанії

Добрый день!
Могли бы подсказать, где Вы получили такую информацию?
За все время продажи сварочных аппаратов бракованных партий не было и товар не отзывался. Указанная Вами информация является недостоверной.

Чому при включенні апарат піщит а коли починаєш заварювати кулер включаїця і перестає піщати

Менеджер компанії

В моделі SAB-258TS присутня функція "Energy Saving", завдяки чому з моменту натискання кнопки включення апарат перебуває в режимі простою і кулер не працює. Охолодження запускається з моменту повноцінної роботи апарату. Підкажіть, будь ласка, з приводу сторонніх звуків?)

0 / 800

З цим товаром купують:

Аксесуари