Стрічкові пили

Відео про інструмент

Стрічкові пили — вид електрообладнання, призначенням якого є розпилювання дерев'яних заготовок. Вони часто використовуються в столярних майстернях при обробці деревини. Полотно стрічкопильних верстатів замкнуте, виконане у вигляді кільця, на якому знаходяться зубці. Від їхньої кількості і форми, а також від ширини самого полотна залежить тип матеріалу, з яким може працювати пила.

За допомогою стрічкових пил можна виконати ряд завдань з деревообробки, серед яких:

  • робота з дерев'яними заготовками і колодами;
  • фігурне різання деревних матеріалів;
  • поперечний і поздовжній розпил.

Купити стрічкову пилу можна на нашому сайті всього в один клік.

Особливості стрічкових пил

Стрічкова пила по дереву має просту конструкцію. Вона складається з корпусу (станини), в якому розташовані робочі елементи: двигун, вимірювальна лінійка і упор, що дозволяють домогтися необхідної точності. Також на корпусі знаходяться елементи управління верстатом.

Пиляльне полотно такого верстата встановлюється на шків, здійснюючи обертальні рухи разом з ним на високій швидкості. Це дозволяє отримати високу чистоту розпилу.

Залежно від розташування полотна стрічкові пили по дереву мають два різновиди:

  1. Вертикальні. Як випливає з назви, мають вертикальне розташування полотна. Такі пили підходять для розпилювання деревини в деревообробних цехах. Також вони використовуються в домашніх майстернях. Вони здатні працювати в будь-якому напрямку і виконати різ матеріалів різної ширини.
  2. Горизонтальні. У таких пилах полотно розташоване в горизонтальній площині. Вони підходять для поперечного і косого розпилу. При виборі такої пили важливо дивитися на наявність можливості виконання розпилювання під кутом.

Ціна стрічкової пили залежить не тільки від обраного виду, але також від функціоналу і технічних характеристик.

Чому варто вибрати стрічкові пили Dnipro-M?

До особливостей стрічкових пил Dnipro-M відносяться:

  • система нахилу робочого столу на 45° забезпечує можливість розпилювання під кутом, що підвищує область застосування верстата;
  • ручне регулювання натягу за допомогою смушкового гвинта;
  • наявність кутових і паралельних упор