Стрічкові пили
Стрічкові пили — вид електрообладнання, призначенням якого є розпилювання дерев'яних заготовок. Вони часто використовуються в столярних майстернях при обробці деревини. Полотно стрічкопильних верстатів замкнуте, виконане у вигляді кільця, на якому знаходяться зубці. Від їхньої кількості і форми, а також від ширини самого полотна залежить тип матеріалу, з яким може працювати пила.
За допомогою стрічкових пил можна виконати ряд завдань з деревообробки, серед яких:
- робота з дерев'яними заготовками і колодами;
- фігурне різання деревних матеріалів;
- поперечний і поздовжній розпил.
Купити стрічкову пилу можна на нашому сайті всього в один клік.
Особливості стрічкових пил
Стрічкова пила по дереву має просту конструкцію. Вона складається з корпусу (станини), в якому розташовані робочі елементи: двигун, вимірювальна лінійка і упор, що дозволяють домогтися необхідної точності. Також на корпусі знаходяться елементи управління верстатом.
Пиляльне полотно такого верстата встановлюється на шків, здійснюючи обертальні рухи разом з ним на високій швидкості. Це дозволяє отримати високу чистоту розпилу.
Залежно від розташування полотна стрічкові пили по дереву мають два різновиди:
- Вертикальні. Як випливає з назви, мають вертикальне розташування полотна. Такі пили підходять для розпилювання деревини в деревообробних цехах. Також вони використовуються в домашніх майстернях. Вони здатні працювати в будь-якому напрямку і виконати різ матеріалів різної ширини.
- Горизонтальні. У таких пилах полотно розташоване в горизонтальній площині. Вони підходять для поперечного і косого розпилу. При виборі такої пили важливо дивитися на наявність можливості виконання розпилювання під кутом.
Ціна стрічкової пили залежить не тільки від обраного виду, але також від функціоналу і технічних характеристик.
Чому варто вибрати стрічкові пили Dnipro-M?
До особливостей стрічкових пил Dnipro-M відносяться:
- система нахилу робочого столу на 45° забезпечує можливість розпилювання під кутом, що підвищує область застосування верстата;
- ручне регулювання натягу за допомогою смушкового гвинта;
- наявність кутових і паралельних упор