Назад в новини
31064

Вибір шуруповерта для дому та роботи

Кожен, хто хоч раз стикався з ремонтом або дрібними побутовими завданнями по дому, знає, наскільки важливо мати в арсеналі якісний універсальний інструмент. Одним із таких є шуруповерт. Це ручний електроінструмент для закручування/викручування кріпильних елементів (саморізів, гвинтів тощо), свердління отворів. За наявності функції удару він також може виконувати свердління в твердих матеріалах. Шуруповерт стане в нагоді як домашньому майстру, так і професіоналу для виконання різних будівельних, ремонтних, оздоблювальних та інших робіт.

Які бувають шуруповерти

На ринку представлений великий вибір шуруповертів, що відрізняються типом живлення, конструкційними особливостями, основними та додатковими характеристиками, що впливають на продуктивність та комфорт використання. Тому під час вибору необхідно відштовхуватися від типу та складності завдань, матеріалів, з якими доведеться працювати, та частоти використання.

Мережеві шуруповерти

До основним переваг такого типу шуруповертів, в першу чергу, можна віднести необмежений час роботи без втрати потужності. До того ж вони вважаються найбільш продуктивними, універсальними для більшості будівельних та ремонтних завдань. Мають невелику вагу та компактні розміри. Залежать від наявності електрики, обмежені довжиною мережевого кабелю та подовжувача.

Мережевий шуруповерт в роботі

Акумуляторні шуруповерти

Такі шуруповерти живляться від знімних АКБ різної ємності, що робить їх незалежними від електромережі та розташування розетки. Така автономність розширює сфери застосу