Електричний дриль — інструмент, який використовується для свердління отворів у різних матеріалах, металевих деталях, дошках і т.п. Він має бути в арсеналі будь-якого майстра по ремонту. Дрилі часто мають не тільки побутове застосування, але й використовуються на промислових об'єктах.

Є декілька різновидів цього інструмента: дрилі електричні ударні та дрилі безударні. Якщо безударні моделі можуть свердлити дерево і сталь, то ударні здолають навіть бетон. При виборі інструмента варто звернути увагу на його характеристики:

 • потужність;
 • кількість обертів;
 • крутний момент;
 • тип живлення.

Від них буде залежати не тільки спектр завдань, які зможе виконати дриль, але і його ціна.

Переваги дрилів Dnipro-M

В наших дрилях використовуються передові технології та якісні матеріали:

 • Ротор. Обмотка двигуна покривається лаком з температурою плавлення 200°С, посилюється епоксидною смолою та армуючою ниткою.
 • Статор. Обмотка статора покрита термостійким полімером, який скріплює її, захищає від перегріву, короткого замикання та пилу.
 • Крильчатка має збільшений розмір та форму лопастей, що підвищує здатність до охолодження інструмента.
 • Шестерінки. В редукторі використовуються шестерінки з легованої сталі — це в 3 рази збільшує термін його експлуатації у порівнянні з редукторами із звичайної сталі.
 • Підшипники. В дрилях Dnipro-M встановлені підшипники бренда C&U, що подовжує експлуатаційний термін інструмента.

Діаметр патрона дрилів можна встановлювати в залежності від насадки. Ви можете вставити туди свердла різного діаметру. Прогумована рукоятка інструмента та ергономічна форма корпусу дозволяють надійно утримувати дриль в будь-якому положенні без ризику вислизання його з рук. Кожна модель має режим реверсу, який дозволяє легко діставати свердло з матеріалу.

При покупці інструмента Ви отримаєте наступні комплектуючі:

 • біти;
 • свердла;
 • ключ для затиску патрона;
 • додаткову рукоятку;
 • упор глибини свердління.

Які дрилі є в асортименті Dnipro-M?

Інструмент в цій категорії розділений по наявності ударного режиму.

Ударні дрилі

Головна особливість цих дрилів — можливість роботи з бетоном. Наявність ударного режиму позначається літерами HD у назві. Для нескладних робіт (свердління дошок, невеликих отворів в металі) можна придбати наступні моделі:

 • HD-80 (800 Вт);
 • HD-92 (920 Вт).

Вони обидві розвивають швидкість обертання до 2300 об/хв, їх діаметр свердління складає до 10 мм по сталі та до 13 мм по бетону. Різниця між моделями полягає в максимальному діаметрі отворів в дереві (20 мм у HD-80, 25 мм у HD-92). Кількість швидкостей обох моделей — 1.

Для професійних робіт підійдуть моделі HD-120, HD-120P (тип патрона — швидкозатискний з фіксатором) та HD-132D. Найпотужніша з них, HD-132D (1300 Вт, тип патрона — ключовий), має дві швидкості роботи:

 1. Тягова — до 1100 об/хв. Використовується для свердління міцних матеріалів та свердління отворів з великим діаметром.
 2. Швидкісна — до 3000 об/хв. Підходить для швидкого свердління деревини.

Безударні дрилі

Безударні інструменти в цій категорії представлені двома моделями:

 • ND-55F (550 Вт);
 • ND-85 (850 Вт).

Відсутність ударного режиму знижує вартість дрилів — вони вигідні для покупки, якщо не треба просвердлювати бетон або отвори великого діаметра. Подивитися детальні технічні характеристики кожної моделі Ви зможете на сторінках товару.

Чому купувати в Dnipro-M — вигідно?

Ви можете купити електродриль в нашому інтернет-магазині. Придбати інструмент можна і в будь-якому фірмовому магазині Dnipro-M, які розташовані по території всієї України. Вони знаходяться в Києві, Харкові, Львові, Одесі, Луцьку, Полтаві, Вінниці, Запоріжжі та багатьох інших містах. Щоб оформити замовлення на сайті, достатньо ввести номер телефону. При замовленні товару від 750 грн ми гарантуємо безкоштовну доставку в будь-яке відділення “Нової Пошти”. Як і весь наш електроінструмент, дрилі мають гарантію 3 роки.

Популярні питання про дрилі нашого бренда

В цьому розділі ми зібрали питання, які частіше за все задають про дрилі Dnipro-M.

Як працює дриль?

При натисканні стартової кнопки через неї проходить струм, що запускає двигун. Зусилля двигуна через редуктор передається патрону, змушуючи обертатися свердло.

В дрилях з наявністю ударного режиму також працює ударний механізм. Його дія полягає в обертанні однієї зубчастої шестерінки відносно іншої (нерухомої). Частота ударів напряму залежить від швидкості обертання ротора.

Шестерні дриля

Як влаштований дриль?

Головні деталі дриля — двигун, редуктор, патрон та елементи керування (кнопки та важелі). Подивитися більш детальну будову дриля можна на наступній схемі:

Головні деталі дриля

В чому різниця швидкозатискного патрона від патрона під ключ?

 • При роботі з патроном під ключ знадобиться сам ключ, а також дві вільні руки. Насадки в патроні затискаються власноруч.
 • Швидкозатискний патрон дозволяє скоротити час виймання свердл і насадок. Ключ для нього не потрібен, тому що затискання відбувається за допомогою обертання патрона від зусилля двигуна. Це можна робити однією рукою, залишаючи другу в робочому положенні на рукоятці.

Чи є в дрилях Dnipro-M функція регулювання обертів?

Так, в кожній моделі нашого бренда передбачена можливість регулювання обертів за допомогою регулятора, що розташований на корпусі.

Чи є в дрилях Dnipro-M функція шуруповерта?

Завдяки наявності регулятора обертів дрилі можна використовувати в якості інструмента для закручування та відкручування кріплень.

Як вибрати дриль?

Потрібно визначити перелік завдань, які буде виконувати дриль. Якщо Вам потрібний інструмент для періодичної роботи вдома, оберіть малопотужний дриль з невеликою вагою. Для професійного використання краще купити ударний дриль з додатковими функціями (декількома швидкостями, регулюванням обертів).

В нашому блозі є детальна стаття на тему “Як правильно вибрати ударний дриль”.

Що стосується порівняння моделей по вартості, більш дешеві відрізняються від більш дорогих не якістю, а потужністю та наявністю додаткових функцій.

Де купити ударний дриль в Києві?

Подивитися розташування наших фірмових магазинів у Києві можна на цій мапі.

Як перевірити дриль перед покупкою?

Потрібно підключити його до мережі та запустити. Якщо патрон почав обертатися, дриль знаходиться в робочому стані. У кожному фірмовому магазині Dnipro-M можна протестувати інструмент та перевірити працездатність кожної його функції.

Як користуватися дрилем?

Детальний опис функцій дриля, правила догляду за ним та техніка безпеки при роботі описані в інструкції. Подивитися та завантажити інструкцію можна на сторінці товару.

Як вставити свердло в патрон?

Щоб вставити свердло або біту в патрон, потрібно розкрутити його за допомогою ключа та вставити свердло так, щоб воно уперлося в дно патрона. Після цього потрібно знову затиснути патрон. Ви також можете вставити в дриль насадку для міксера. Використання “дрелі-міксера” дозволяє швидко розмішувати будівельні суміші та фарбу.

Як зробити, щоб дриль обертався в зворотну сторону?

Щоб змусити свердло або біту обертатися в зворотну сторону, потрібно ввімкнути режим реверса. Для цього призначений спеціальний перемикач. Частіш за все він розташований над кнопкою запуску.

Як витягнути свердло без ключа?

Це можна зробити тільки при наявності у дриля швидкозатискного патрона. Він є у моделі Dnipro-M HD-120P.

Як відключити ударний режим?

Для цього призначений відповідний перемикач. На різних моделях від розташований в різних місцях. Ударний режим відмічений на перемикачі малюнком молотка.

В чому різниця між ударним дрилем та перфоратором?

Ударний дриль працює тільки в режимі свердління (з ударом чи без нього), а перфоратор може використовуватися для видовбування ніш і штроб. Сила удару та потужність перфораторів в середньому вища, ніж у дрилів.

В чому різниця між дрилем та дрилем-шуруповертом?

Головне призначення дриля — свердління отворів, а шуруповерта — закручування та викручування кріплень. Більшість моделей шуруповертів обладнана швидкозатискним патроном з тріскачкою, який дозволяє обережно закручувати кріплення. На дрилях тріскачка зустрічається набагато рідше.

Як розібрати та відремонтувати дриль?

Зверніть увагу: спроба самостійно розібрати або відремонтувати дриль призведе до втрати гарантії. Щоб полагодити інструмент, зверніться в будь-який з наших сервісних центрів.

Чи можна купити в Dnipro-M запчастини до дрилів?

Ні, ми не продаємо запчастини, тому що самостійний ремонт призведе до втрати гарантії. По всій Україні працює мережа сервісних центрів Dnipro-M, де Ваш інструмент обслугують та відремонтують.

Ударні

 • Потужність 800 - 1300 Вт

  Потужність 800 - 1300 Вт

 • Діаметр свердління (мм) від 10/13/20

  Діаметр свердління (мм) від 10/13/20

 • Діаметр патрона 13-16 мм

  Діаметр патрона 13-16 мм

Детальніше

Безударні

 • Потужність 550 - 850 Вт

  Потужність 550 - 850 Вт

 • Діаметр свердління (мм) від 6/-/10

  Діаметр свердління (мм) від 6/-/10

 • Діаметр патрона 10-13 мм

  Діаметр патрона 10-13 мм

Детальніше

Ударні дрилі

Ударний режим дозволяє дрилям працювати з бетоном, тому спектр їх дії ширше, ніж у безударних. Вони підходять для роботи вдома, а також використовуються професійними будівниками.

Безударні дрилі

Відсутність ударного режиму спрощує конструкцію дриля та робить його ціну нижче. Це підходящий варіант для просвердлювання невеликих отворів, роботи з деревом та металом.

Відео про інструмент

youtube-img