Електродриль — інструмент, який використовується для свердління отворів у різних матеріалах. Всередині дриля встановлено двигун, який передає обертання патрону зі встановленою насадкою (свердлом) за допомогою редуктора. Дрилі активно використовуються на будівельних майданчиках, а також корисні для виконання різних завдань в побуті. Обертання може відбуватися в будь-яку сторону, завдяки функції реверсу.
Головна функція дриля — свердління. Будь-які дрилі справляються з деревом, гіпсокартоном і металом. Якщо інструмент має ударну функцію, він може свердлити бетон, камінь і цеглу. Дриль частково замінює шуруповерт, тому що може застосовуватися для закручування кріплень. За умови використання відповідних насадок за його допомогою можна розмішувати будівельні суміші і шліфувати різні поверхні.
Дриль знадобиться для роботи вдома під час невеликого ремонту, встановлення декоративних елементів тощо. Простота використання цього інструменту дозволяє легко поводитися з ним навіть новачкам. Без дриля не обходяться також майстри різного профілю:
- будівельники;
- монтажники;
- майстри з деревообробки;
- електромонтажники;
- ремонтні бригади та ін.
Залежно від завдань, які дрилі можуть виконати, їх умовно поділяють на кілька категорій:
- Для нескладних завдань. Моделі з невеликою потужністю та невисокою ціною, що мають лише найнеобхідніші функції.
- Універсальні (побутові). Дрилі середньої потужності, які можна використовувати як у побуті, так і для тривалих завдань підвищеної складності.
- Професійні дрилі. Найпотужніший інструмент для тривалої інтенсивної роботи. Він має велику кількість додаткових функцій: регулювання швидкості, обмежувач глибини, функцію удару тощо.
Види дрилів:
- Ударні дрилі. Під час обертання свердла йому також передаються часті ударні імпульси. Такими дрилями можна свердлити бетон та інші мінеральні поверхні.
- Дрилі безударні. Мають більш високу точність роботи і ефективні у випадку свердління дерева, металу, гіпсокартону та інших не дуже щільних матеріалів.
Переваги дрилів Dnipro-M
У наших дрилях використовуються передові технології та якісні матеріали:
- Ротор. Обмотка двигуна вкривається лаком з температурою плавлення 200 °С, посилюється епоксидною смолою і армуючою ниткою.
- Статор. Обмотка статора вкрита термостійким полімером, який скріплює її, захищає від перегріву, короткого замикання і пилу.
- Крильчатка має збільшений розмір і форму лопатей, що сприяє більш швидкому охолодженню інструменту.
- Шестерні. У редукторі використовуються шестерні з легованої сталі — це в 3 рази збільшує термін його експлуатації у порівнянні з редукторами зі звичайної сталі.
- Підшипники. У дрилях Dnipro-M встановлені пилозахищені підшипники бренду C&U, що подовжує експлуатаційний термін інструменту.
Діаметр патрона дрилів можна встановлювати в залежності від насадки. Ви зможете вставити туди свердла різного діаметру. Прогумована рукоятка інструменту і ергономічна форма корпусу дозволяють надійно утримувати дриль у будь-якому положенні без ризику вислизання з рук. Кожна модель має режим реверсу, який дозволяє легко витягнути свердло з матеріалу.
-
Потужність 800 - 1300 Вт
-
Діаметр свердління (мм) від 10/13/20
-
Діаметр патрона 13-16 мм
-
Потужність 550 - 850 Вт
-
Діаметр свердління (мм) від 6/-/10
-
Діаметр патрона 10-13 мм
Ударні дрилі
Ударний режим дозволяє дрилям працювати з бетоном, тому спектр їх дії ширше, ніж у безударних. Вони підходять для роботи вдома, а також використовуються професійними будівниками.
Безударні дрилі
Відсутність ударного режиму спрощує конструкцію дриля та робить його ціну нижче. Це підходящий варіант для просвердлювання невеликих отворів, роботи з деревом та металом.
Відео про інструмент
