Дриль — це вид електроінструменту, призначений переважно для свердління отворів у різних матеріалах: дереві, металі, кахлі, бетоні, полімерах та інших. Вид робочого матеріалу залежить від типу обраного свердла.

Обертання патрона з насадкою (свердлом, битою і т.д.) здійснюється за допомогою редуктора, який приводиться в дію електродвигуном інструменту. Дриль електричний використовується на будівельних майданчиках, у майстернях, а також для невеликого домашнього ремонту.

Ви можете купити дриль прямо на нашому сайті всього в один клік.

Особливості електричних дрилів

За можливостями роботи з матеріалами все дрилі поділяються на: безударні та ударні.

 1. Дриль безударний призначений для свердління нетвердих матеріалів, як то: метал, дерево, гіпсокартон, кахель і полімери. Такий електроінструмент має більш високу точність роботи і меншу вагу за рахунок відсутності ударного механізму.
 2. Дриль ударний має механізм, що передає ударні імпульси на свердло в процесі його обертання. Це дозволяє ефективно працювати з твердими матеріалами: бетоном, цеглою і каменем.

При використанні відповідних насадок ручний дриль дозволяє шліфувати різні поверхні, а дриль-міксер забезпечує ефективне перемішування будівельних сумішей.

Вибрати дриль можна також за типом завдань, які вони виконують. Залежно від цього їх можна поділити на кілька категорій:

 1. Низькообертові. Такі дрилі використовуються при роботі з оснащенням великого діаметра, гвинтовими свердлами, щітками, шліфувальними підошвами, ступінчастими свердлами, вінчиками і т.д. Редуктор в них налаштований таким чином, щоб отримувати меншу кількість обертів при високому крутному моменті.
 2. Універсальні. Така дрелька має розвинений функціонал, може мати велику кількість швидкостей і використовується для широкого спектру робіт. Вона, як правило, має ударний режим і високу потужність. Цей тип зазвичай вибирають для періодичних робіт або для побутового використання.
 3. Двошвидкісні. Завдяки редуктору, здатному видавати високий крутний момент або високу швидкість обертання, такі дрилі мають широкий спектр застосування. Але, як правило, вони мають велику вагу і розміри. Найбільш часто двошвидкісні дрилі використовуються в парі зі стійкою в якості заміни свердлильних верстатів.

Чому варто вибрати дрилі Dnipro-M?

Електродрилі Dnipro-M забезпечують не лише ефективну, але й комфортну роботу з різними матеріалами. До числа їх основних переваг відносяться:

 • Висока швидкість. Установка на валу шпинделя двох підшипників забезпечує високу точність роботи і опір кутовим навантаженням;
 • Ротор. Покриття обмотки двигуна лаком з температурою плавлення 200 °С посилюється епоксидною смолою і армуючою ниткою;
 • Статор. Термостійкий полімер покриває статор. Це забезпечує захист від перегріву, пилу і короткого замикання;
 • Шестерні. Використання в редукторі шестерень з легованої і загартованої сталі збільшує термін корисної експлуатації;
 • Пилозахищені підшипники дозволяють працювати в умовах запилених середовищ (майстерні, будмайданчики і т.д.) протягом тривалого часу;
 • Режим реверсу в кожній моделі інструменту.

Також варто зазначити високий рівень комфортної роботи з інструментом, який досягається завдяки:

 • довгому мережевому кабелю;
 • прогумованій рукоятці;
 • ергономічній формі корпусу.

Ви можете купити електродрилі в Україні як на сайті, так і в будь-якому з фірмових магазинів нашої мережі.

Ударні

 • Потужність 800 - 1300 Вт

  Потужність 800 - 1300 Вт

 • Діаметр свердління (мм) від 10/13/20

  Діаметр свердління (мм) від 10/13/20

 • Діаметр патрона 13-16 мм

  Діаметр патрона 13-16 мм

Детальніше

Безударні

 • Потужність 550 - 850 Вт

  Потужність 550 - 850 Вт

 • Діаметр свердління (мм) від 6/-/10

  Діаметр свердління (мм) від 6/-/10

 • Діаметр патрона 10-13 мм

  Діаметр патрона 10-13 мм

Детальніше

Ударні дрилі

Ударний режим дозволяє дрилям працювати з бетоном, тому спектр їх дії ширше, ніж у безударних. Вони підходять для роботи вдома, а також використовуються професійними будівниками.

Безударні дрилі

Відсутність ударного режиму спрощує конструкцію дриля та робить його ціну нижче. Це підходящий варіант для просвердлювання невеликих отворів, роботи з деревом та металом.

Відео про інструмент

youtube-img