Електричний дриль — інструмент, який використовується для свердління отворів у різних матеріалах, металевих деталях, дошках і т.п. Він має бути в арсеналі будь-якого майстра по ремонту. Дрилі часто мають не тільки побутове застосування, але й використовуються на промислових об'єктах.

Є декілька різновидів цього інструмента: дрилі електричні ударні та дрилі безударні. Якщо безударні моделі можуть свердлити дерево і сталь, то ударні здолають навіть бетон. При виборі інструмента варто звернути увагу на його характеристики:

 • потужність;
 • кількість обертів;
 • крутний момент;
 • тип живлення.

Від них буде залежати не тільки спектр завдань, які зможе виконати дриль, але і його ціна.

Переваги дрилів Dnipro-M

В наших дрилях використовуються передові технології та якісні матеріали:

 • Ротор. Обмотка двигуна покривається лаком з температурою плавлення 200°С, посилюється епоксидною смолою та армуючою ниткою.
 • Статор. Обмотка статора покрита термостійким полімером, який скріплює її, захищає від перегріву, короткого замикання та пилу.
 • Крильчатка має збільшений розмір та форму лопастей, що підвищує здатність до охолодження інструмента.
 • Шестерінки. В редукторі використовуються шестерінки з легованої сталі — це в 3 рази збільшує термін його експлуатації у порівнянні з редукторами із звичайної сталі.
 • Підшипники. В дрилях Dnipro-M встановлені підшипники бренда C&U, що подовжує експлуатаційний термін інструмента.

Діаметр патрона дрилів можна встановлювати в залежності від насадки. Ви можете вставити туди свердла різного діаметру. Прогумована рукоятка інструмента та ергономічна форма корпусу дозволяють надійно утримувати дриль в будь-якому положенні без ризику вислизання його з рук. Кожна модель має режим реверсу, який дозволяє легко діставати свердло з матеріалу.

При покупці інструмента Ви отримаєте наступні комплектуючі:

 • біти;
 • свердла;
 • ключ для затиску патрона;
 • додаткову рукоятку;
 • упор глибини свердління.

Які дрилі є в асортименті Dnipro-M?

Інструмент в цій категорії розділений по наявності ударного режиму.

Ударні дрилі

Головна особливість цих дрилів — можливість роботи з бетоном. Наявність ударного режиму позначається літерами HD у назві. Для нескладних робіт (свердління дошок, невеликих отворів в металі) можна придбати наступні моделі:

Вони обидві розвивають швидкість обертання до 2300 об/хв, їх діаметр свердління складає до 10 мм по сталі та до 13 мм по бетону. Різниця між моделями полягає в максимальному діаметрі отворів в дереві (20 мм у HD-80, 25 мм у HD-92). Кількість швидкостей обох моделей — 1.

Для професійних робіт підійдуть моделі HD-120, HD-120P (тип патрона — швидкозатискний з фіксатором) та HD-132D. Найпотужніша з них, HD-132D (1300 Вт, тип патрона — ключовий), має дві швидкості роботи:

 1. Тягова — до 1100 об/хв. Використовується для свердління міцних матеріалів та свердління отворів з великим діаметром.
 2. Швидкісна — до 3000 об/хв. Підходить для швидкого свердління деревини.

Безударні дрилі

Безударні інструменти в цій категорії представлені двома моделями:

Відсутність ударного режиму знижує вартість дрилів — вони вигідні для покупки, якщо не треба просвердлювати бетон або отвори великого діаметра. Подивитися детальні технічні характеристики кожної моделі Ви зможете на сторінках товару.

Чому купувати в Dnipro-M — вигідно?

Ви можете купити електродриль в нашому інтернет-магазині. Придбати інструмент можна і в будь-якому фірмовому магазині Dnipro-M, які розташовані по території всієї України. Вони знаходяться в Києві, Харкові, Львові, Одесі, Луцьку, Полтаві, Вінниці, Запоріжжі та багатьох інших містах. Щоб оформити замовлення на сайті, достатньо ввести номер телефону. При замовленні товару від 750 грн ми гарантуємо безкоштовну доставку в будь-яке відділення “Нової Пошти”. Як і весь наш електроінструмент, дрилі мають гарантію 3 роки.

Популярні питання про дрилі нашого бренда

В цьому розділі ми зібрали питання, які частіше за все задають про дрилі Dnipro-M.

Як працює дриль?

При натисканні стартової кнопки через неї проходить струм, що запускає двигун. Зусилля двигуна через редуктор передається патрону, змушуючи обертатися свердло.

В дрилях з наявністю ударного режиму також працює ударний механізм. Його дія полягає в обертанні однієї зубчастої шестерінки відносно іншої (нерухомої). Частота ударів напряму залежить від швидкості обертання ротора.

Шестерні дриля

Як влаштований дриль?

Головні деталі дриля — двигун, редуктор, патрон та елементи керування (кнопки та важелі). Подивитися більш детальну будову дриля можна на наступній схемі:

Головні деталі дриля

В чому різниця швидкозатискного патрона від патрона під ключ?

 • При роботі з патроном під ключ знадобиться сам ключ, а також дві вільні руки. Насадки в патроні затискаються власноруч.
 • Швидкозатискний патрон дозволяє скоротити час виймання свердл і насадок. Ключ для нього не потрібен, тому що затискання відбувається за допомогою обертання патрона від зусилля двигуна. Це можна робити однією рукою, залишаючи другу в робочому положенні на рукоятці.

Чи є в дрилях Dnipro-M функція регулювання обертів?

Так, в кожній моделі нашого бренда передбачена можливість регулювання обертів за допомогою регулятора, що розташований на корпусі.

Чи є в дрилях Dnipro-M функція шуруповерта?

Завдяки наявності регулятора обертів дрилі можна використовувати в якості інструмента для закручування та відкручування кріплень.

Як вибрати дриль?

Потрібно визначити перелік завдань, які буде виконувати дриль. Якщо Вам потрібний інструмент для періодичної роботи вдома, оберіть малопотужний дриль з невеликою вагою. Для професійного використання краще купити ударний дриль з додатковими функціями (декількома швидкостями, регулюванням обертів).

В нашому блозі є детальна стаття на тему “Як правильно вибрати ударний дриль”.

Що стосується порівняння моделей по вартості, більш дешеві відрізняються від більш дорогих не якістю, а потужністю та наявністю додаткових функцій.

Де купити ударний дриль в Києві?

Подивитися розташування наших фірмових магазинів у Києві можна на цій мапі.

Як перевірити дриль перед покупкою?

Потрібно підключити його до мережі та запустити. Якщо патрон почав обертатися, дриль знаходиться в робочому стані. У кожному фірмовому магазині Dnipro-M можна протестувати інструмент та перевірити працездатність кожної його функції.

Як користуватися дрилем?

Детальний опис функцій дриля, правила догляду за ним та техніка безпеки при роботі описані в інструкції. Подивитися та завантажити інструкцію можна на сторінці товару.

Як вставити свердло в патрон?

Щоб вставити свердло або біту в патрон, потрібно розкрутити його за допомогою ключа та вставити свердло так, щоб воно уперлося в дно патрона. Після цього потрібно знову затиснути патрон. Ви також можете вставити в дриль насадку для міксера. Використання “дрелі-міксера” дозволяє швидко розмішувати будівельні суміші та фарбу.

Як зробити, щоб дриль обертався в зворотну сторону?

Щоб змусити свердло або біту обертатися в зворотну сторону, потрібно ввімкнути режим реверса. Для цього призначений спеціальний перемикач. Частіш за все він розташований над кнопкою запуску.

Як витягнути свердло без ключа?

Це можна зробити тільки при наявності у дриля швидкозатискного патрона. Він є у моделі Dnipro-M HD-120P.

Як відключити ударний режим?

Для цього призначений відповідний перемикач. На різних моделях від розташований в різних місцях. Ударний режим відмічений на перемикачі малюнком молотка.

В чому різниця між ударним дрилем та перфоратором?

Ударний дриль працює тільки в режимі свердління (з ударом чи без нього), а перфоратор може використовуватися для видовбування ніш і штроб. Сила удару та потужність перфораторів в середньому вища, ніж у дрилів.

В чому різниця між дрилем та дрилем-шуруповертом?

Головне призначення дриля — свердління отворів, а шуруповерта — закручування та викручування кріплень. Більшість моделей шуруповертів обладнана швидкозатискним патроном з тріскачкою, який дозволяє обережно закручувати кріплення. На дрилях тріскачка зустрічається набагато рідше.

Як розібрати та відремонтувати дриль?

Зверніть увагу: спроба самостійно розібрати або відремонтувати дриль призведе до втрати гарантії. Щоб полагодити інструмент, зверніться в будь-який з наших сервісних центрів.

Чи можна купити в Dnipro-M запчастини до дрилів?

Ні, ми не продаємо запчастини, тому що самостійний ремонт призведе до втрати гарантії. По всій Україні працює мережа сервісних центрів Dnipro-M, де Ваш інструмент обслугують та відремонтують.

Скільки коштує дриль?

Діапазон цін категорії Дрилі вiд 771 до 1521 грн.

Середній рейтинг товарів категорії Дрилі 4.62 На основі 47 відгуків

Дрилі

Ударні

 • Потужність 800 - 1300 Вт

  Потужність 800 - 1300 Вт

 • Діаметр свердління (мм) від 10/13/20

  Діаметр свердління (мм) від 10/13/20

 • Діаметр патрона 13-16 мм

  Діаметр патрона 13-16 мм

Детальніше

Безударні

 • Потужність 550 - 850 Вт

  Потужність 550 - 850 Вт

 • Діаметр свердління (мм) від 6/-/10

  Діаметр свердління (мм) від 6/-/10

 • Діаметр патрона 10-13 мм

  Діаметр патрона 10-13 мм

Детальніше

Ударні дрилі

Ударний режим дозволяє дрилям працювати з бетоном, тому спектр їх дії ширше, ніж у безударних. Вони підходять для роботи вдома, а також використовуються професійними будівниками.

Дриль ударний Dnipro-M HD-80 + Кейс універсальний для дрилі BP-12D

Дриль ударний Dnipro-M HD-80 + Кейс універсальний для дрилі BP-12D
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-80 + Кейс універсальний для дрилі BP-12D фото №1
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-80 + Кейс універсальний для дрилі BP-12D фото №2
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-80 + Кейс універсальний для дрилі BP-12D фото №3
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-80 + Кейс універсальний для дрилі BP-12D фото №4
1 056 грн771 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • РАЗОМ ДЕШЕВШЕ
 • -285 грн

Дриль ударний Dnipro-M HD-92 + Кейс універсальний для дрилі BP-12D

Дриль ударний Dnipro-M HD-92 + Кейс універсальний для дрилі BP-12D
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-92 + Кейс універсальний для дрилі BP-12D фото №1
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-92 + Кейс універсальний для дрилі BP-12D фото №2
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-92 + Кейс універсальний для дрилі BP-12D фото №3
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-92 + Кейс універсальний для дрилі BP-12D фото №4
1 152 грн858 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • РАЗОМ ДЕШЕВШЕ
 • -294 грн

Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Кейс універсальний для дрилі BP-12D

Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Кейс універсальний для дрилі BP-12D
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Кейс універсальний для дрилі BP-12D фото №1
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Кейс універсальний для дрилі BP-12D фото №2
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Кейс універсальний для дрилі BP-12D фото №3
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Кейс універсальний для дрилі BP-12D фото №4
1 278 грн972 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • РАЗОМ ДЕШЕВШЕ
 • -306 грн

Дриль ударний Dnipro-M HD-132D

Дриль ударний Dnipro-M HD-132D
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-132D фото №1
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-132D фото №2
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-132D фото №3
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-132D фото №4
1 920 грн1 521 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

 • ЗНИЖКА
 • -399 грн

Дриль ударний Dnipro-M HD-120P

Дриль ударний Dnipro-M HD-120P
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120P фото №1
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120P фото №2
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120P фото №3
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120P фото №4
1 182 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

Безударні дрилі

Відсутність ударного режиму спрощує конструкцію дриля та робить його ціну нижче. Це підходящий варіант для просвердлювання невеликих отворів, роботи з деревом та металом.

Дриль безударний Dnipro-M ND-55F

Дриль безударний Dnipro-M ND-55F
 • Дриль безударний Dnipro-M ND-55F фото №1
 • Дриль безударний Dnipro-M ND-55F фото №2
 • Дриль безударний Dnipro-M ND-55F фото №3
 • Дриль безударний Dnipro-M ND-55F фото №4
900 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,

Дриль безударний Dnipro-M ND-85

Дриль безударний Dnipro-M ND-85
 • Дриль безударний Dnipro-M ND-85 фото №1
 • Дриль безударний Dnipro-M ND-85 фото №2
 • Дриль безударний Dnipro-M ND-85 фото №3
 • Дриль безударний Dnipro-M ND-85 фото №4
1 125 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка,