Дрилі

Якщо Вам потрібно зробити отвір в бетоні, то звичайний інструмент не завжди може на 100% впоратися з цим завданням. Часто Вам просто необхідний надійний ударний дриль від перевіреного виробника. Не важливо, потрібен Вам інструмент для дому або для великої будівельної компанії.

Зараз Ви дізнаєтеся, які відмінності є у різних моделей і на що варто звернути увагу перед покупкою.

Що потрібно знати перед тим, як купити дриль

Ударний дриль - інструмент, спеціальний механізм якого створює ударну силу. Він поєднує в собі додатково функції перфоратора. Тому свердління таким дрилем проходить більш ефективно. Перед тим, як її купити, вирішіть, для яких завдань вона потрібна - для побутового використання або великих будівельних робіт.

По суті, єдиною метою електродрилі є свердління в кам'яній кладці (бетонна опорна плита, камінь, цегла, гіпсокартон і т. д.).

Основне призначення ударного приводу - вбити великі довгі гвинти в міцний матеріал (бетон/цегляна кладка, гіпсокартон і т. д.). Вони просто більш потужні, ніж стандартні акумуляторні дрилі-шуруповерти.

Тисячі людей в день використовують тільки звичайне свердло для цих цілей, але такий номер може не пройти. Зламані або згорілі свердла, гвинти, що заклинили, і зачищення головки гвинтів все частіше стають причиною виходу інструменту з ладу. Також можна просто не добитися потрібної глибини отвору. Саме тому також важливо не тільки якість самого дрилю, але і правильний його вибір за типом робіт. Також важливо правильно підібрати комплектуючі та інший супутній інвентар.

Пам'ятайте, що клас інструменту впливає на якість виконуваних робіт.

Основні технічні характеристики:

 • Система живлення

Завдяки подовженому кабелю Ви зможете використовувати дриль по всьому будинку і навіть зовні. При цьому наш асортимент поповнила лінійка акумуляторної продукції.

 • Потужність

Є ключовим фактором при виборі інструменту. Чим більше потужність двигуна, тим складніше може бути фронт робіт.

 • Крутний момент

Для роботи з різними матеріалами, у Вас повинна бути можливість змінювати налаштування крутного моменту.

Для твердих матеріалів, таких як цегляна кладка, найкраще використовувати високий крутний момент. Однак, якщо свердлити дерево, дошки або гіпсокартон, установка низького крутного моменту допомагає зменшити ймовірність будь-якого пошкодження матеріалу.

 • Швидкість

Більш відома як швидкість холостого ходу. Показує, як швидко обертається Ваше свердло. Це число записується, коли воно не завантажено. Зазвичай частота обертів на хвилину знижується, коли дриль вступає в контакт з робочою поверхнею.

Кількість швидкостей має чимале значення, тому краще купити електродриль з можливістю змінювати швидкість обертання. Як у випадку з крутним моментом, робити це потрібно в залежності від матеріалу або задачі, яку виконуєте. Низька швидкість ідеально підходить для закручування гвинтів або свердління м'якших матеріалів, тоді як висока швидкість краще для більш твердих матеріалів.

 • Тип патрона

Патрон може бути швидкозажимний або зубчастий. Тип патрона швидкозажимний дозволяє змінювати оснащення вручну, без застосування додаткових інструментів. Його використання рекомендується при роботі з м'якими матеріалами.

Зубчастий патрон, він же ключовий, зазвичай встановлюється в потужні ударні дрилі. Тип патрона ключовий дозволяє закріпити оснащення за допомогою додаткового інструменту - спеціального ключа, який йде в комплекті.

 • Ударна енергія

Показує, наскільки сильно вдаряє молоток по свердлу. Чим вище показник, тим важче і точніше кожен удар.

 • Ударів за хвилину

Скільки разів на хвилину бурове долото отримує удар - ця дія допомагає прискорити проникнення під час свердління кам'яної кладки або каменя.

Таким чином, цей прилад дійсно служить своїм законним цілям. Якщо Ви вирішите додати одну в свій арсенал і купити електродриль, то здивуєтеся, як Вам коли-небудь вдавалося обійтися без її допомоги.

Також слід звертати увагу на ергономіку (розташування ручки, матеріал і міцність корпусу) і додаткові функції, такі як реверс або регулювання числа обертів.

Навіщо Вам ударний дриль?

Коли Ви вирішуєте, який вид дрилю Вам потрібен - побутовий або професійний, розгляньте різні типи і те, для чого будете використовувати цей інструмент.

Хочете купити дриль для повсякденних домашніх справ, таких як установка полиць або легкий ремонт меблів? Або вона буде використовуватися як інструмент для великого ремонту і потрібно буде просвердлити великі отвори через цеглу, сталь або цегляну стіну? У деяких випадках можуть також знадобитися вузькоспеціалізовані види, як, наприклад, кутові моделі або дриль-міксер.

Більшість моделей мають кілька функцій, тому ціна на дрилі сильно відрізняється. Але навіть якщо Вам потрібен інструмент, який можна використовувати для двох сценаріїв, у нас є моделі, які Вам підійдуть. Знання про свої плани допоможе прискорити пошук ідеального варіанту.

Ще один критерій - тривалість конкретного завдання. Розмір і вага свердла можуть вплинути на те, скільки часу можна витратити на роботу над проектом. Якщо інструмент важкий і громіздкий, швидко приходить втома його тримати. Переконайтеся, що дриль електричний зручний, з ним комфортно працювати, і Ви зможете робити отвори довше.

Купити ударний дриль стане кращим рішенням для виконання максимально складних завдань при роботі з твердими матеріалами. Вона однаково добре вирішує побутові та промислові питання.

Продуманий вибір і правильний догляд за інструментом є запорукою довгої та ефективної роботи. Вивчіть декілька відповідних варіантів для порівняння. Надійний дриль - старт Вашої якісної роботи.

Техніка безпеки при користуванні дрилем

Незважаючи на гадану простоту, багато допускають одні і ті ж помилки при використанні електродрилі. Щоб їх не допустити, важливо дотримуватися кількох простих правил. Вони допоможуть не тільки продовжити час служби інструменту, але і збережуть Ваше здоров'я.

Основні правила при роботі з електродрилем

 • чим більше діаметр свердла, тим нижче повинна бути швидкість обертання;
 • не змінюйте положення інструменту по відношенню до поверхні в процесі роботи;
 • не змінюйте режим роботи в процесі свердління;
 • не міняйте напрям обертання патрона до моменту його зупинки;
 • заборонено включати реверс для вилучення свердла з отвору.

Правила експлуатації ударного дриля

Принцип роботи з дрилем електричним ударним залишається тим же, але тут є і свої особливості. Найголовніше при роботі з ударним дрилем - правильно підібрати режим - свердління отворів або з ударом.

Ударний режим використовується при роботі з твердими матеріалами - бетоном і цеглою. У всіх інших випадках, тобто при роботі з металом, пластмасою, деревом, керамікою, склом, слід використовувати звичайний режим свердління.

Швидкість обертання слід ставити в залежності від робочого матеріалу. Чим твердіше матеріал, тим більше ставте число обертів.

Де купити надійний дриль?

Приходьте в фірмові магазини Dnipro-M або замовляйте на сайті і отримаєте якісний і надійний електроінструмент дрилі, гарантія на які 3 роки. У нас завжди в наявності як найбільш популярні моделі, які вже зарекомендували себе серед користувачів, так і новинки продукції.

Наші магазини мають свої представництва по всій Україні, завдяки чому Ви завжди зможете придбати надійний дриль в Києві, Харкові, Одесі, Запоріжжі, Луцьку, Полтаві, Вінниці та багатьох інших містах країни. Це дозволяє нам бути ближче до кожного з Вас. Якщо немає можливості відвідати наше представництво - робіть покупки через наш інтернет-магазин.

Вартість наших інструментів Вас приємно здивує - розкид від дешевих до дорожчих моделей. Якість продукції і безкоштовна доставка безсумнівно порадує кожного покупця. При цьому наші консультанти допоможуть Вам вибрати дриль і протестувати її перед покупкою.

Також у нас представлений великий вибір будівельного устаткування, зварювальних апаратів, шуруповерти мережеві та акумуляторні і багато інших видів електроінструменту.

Середній рейтинг товарів категорії Дрилі 4.95 На основі 79 відгуків

Діапазон цін категорії Дрилі вiд 858 до 1920 грн.

Ударні

 • Потужність 800 - 1300 Вт

  Потужність 800 - 1300 Вт

 • Діаметр свердління (мм) від 10/13/20

  Діаметр свердління (мм) від 10/13/20

 • Діаметр патрона 13-16 мм

  Діаметр патрона 13-16 мм

Детальніше

Безударні

 • Потужність 550 - 850 Вт

  Потужність 550 - 850 Вт

 • Діаметр свердління (мм) від 6/-/10

  Діаметр свердління (мм) від 6/-/10

 • Діаметр патрона 10-13 мм

  Діаметр патрона 10-13 мм

Детальніше

Ударні дрилі

Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Шліфмашина кутова GS-98

Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Шліфмашина кутова GS-98
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Шліфмашина кутова GS-98 фото №1
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Шліфмашина кутова GS-98 фото №2
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Шліфмашина кутова GS-98 фото №3
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Шліфмашина кутова GS-98 фото №4
1 980 грн1 683 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

 • АКЦІЯ
 • -297 грн

Дриль ударний Dnipro-M HD-92

Дриль ударний Dnipro-M HD-92
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-92 фото №1
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-92 фото №2
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-92 фото №3
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-92 фото №4
954 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

Дриль ударний Dnipro-M HD-132D

Дриль ударний Dnipro-M HD-132D
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-132D фото №1
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-132D фото №2
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-132D фото №3
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-132D фото №4
1 920 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

Дриль ударний Dnipro-M HD-80

Дриль ударний Dnipro-M HD-80
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-80 фото №1
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-80 фото №2
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-80 фото №3
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-80 фото №4
858 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

Дриль ударний Dnipro-M HD-120P

Дриль ударний Dnipro-M HD-120P
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120P фото №1
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120P фото №2
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120P фото №3
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120P фото №4
1 182 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

Дриль ударний Dnipro-M HD-120

Дриль ударний Dnipro-M HD-120
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120 фото №1
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120 фото №2
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120 фото №3
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120 фото №4
1 080 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

 • ТОП ПРОДАЖІВ

Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Шліфмашина кутова GS-100

Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Шліфмашина кутова GS-100
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Шліфмашина кутова GS-100 фото №1
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Шліфмашина кутова GS-100 фото №2
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Шліфмашина кутова GS-100 фото №3
 • Дриль ударний Dnipro-M HD-120 + Шліфмашина кутова GS-100 фото №4

Товару немає в наявності

У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

 • АКЦІЯ
 • -282 грн

Безударні дрилі

Дриль безударний Dnipro-M ND-55F

Дриль безударний Dnipro-M ND-55F
 • Дриль безударний Dnipro-M ND-55F фото №1
 • Дриль безударний Dnipro-M ND-55F фото №2
 • Дриль безударний Dnipro-M ND-55F фото №3
 • Дриль безударний Dnipro-M ND-55F фото №4
900 грн
У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

Дриль безударний Dnipro-M ND-85

Дриль безударний Dnipro-M ND-85
 • Дриль безударний Dnipro-M ND-85 фото №1
 • Дриль безударний Dnipro-M ND-85 фото №2
 • Дриль безударний Dnipro-M ND-85 фото №3
 • Дриль безударний Dnipro-M ND-85 фото №4

Товару немає в наявності

У список бажань

Цей товар вже у Вашому списку бажань!

Щоб керувати Вашим списком бажань, будь ласка, або

Вгору