Назад в новини
3075

Найпотужніший шуруповерт 20 В: Dnipro-M CD-200 BC ULTRA

Сьогодні ми хочемо написати статтю про інструмент, що став, у якомусь сенсі, легендарним. Мова йде про шуруповерт CD-200 BC ULTRA. Відразу після старту продажів дана модель стала хітом в усіх наших магазинах і розлетілась по багатьох майстернях, зайняла почесне місце серед улюбленого інструменту наших майстрів усіх напрямків. Універсальний і потужний інструмент, що має величезний ресурс роботи — він зроблений та виготовлений людьми для людей.

Безщітковий двигун — запорука надійності

Модель CD-200 BC ULTRA — найбільш потужний і компактний шуруповерт у всій 20 В лінійці. Він максимально легко впорається з широким спектром завдань. Цей шуруповерт має безщітковий двигун, який не перегрівається. Це збільшує час безперервного використання. Такий тип двигуна є набагато енергоефективнішим. Завдяки цій особливості зменшується витрата батареї до 50%. Через відсутність щіток термін служби шуруповерта значно виріс. А завдяки стійкості до перевантажень збільшилась і довговічність самого двигуна.

Безщітковий двигун шуруповерта

Які базові характеристики CD-200 BC ULTRA?

Максимальний крутний момент цього шуруповерта досягає 60 Нм. Це дає можливість працювати з великими кріпленнями, в тому числі, турбогвинтами. Він з легкістю свердлить отвори у деревині до 35 мм, а також у металі до 13 мм.

2 швидкості та обмежувач крутного моменту

Інструмент має дві швидкості:

  • На першій (500 об/хв) досягається максимальне зусилля для закручування.
  • Друга швидкість (1700 об/хв) підходить для свердління різних матеріалів.

Авжеж, тут є обмежувач крутного моменту, що допоможе вам не пошкодити матеріал та кріплення, з яким ви працюєте.

Характеристики шуруповерта Dnipro-M CD-200 BC ULTRA

Швидкозатискний патрон — швидка робота

Модель CD-200 BC ULTRA оснащена одномуфтовим металевим патроном, стійким до пошкоджень, який дозволяє змінювати оснащення однією рукою. Максимальний діаметр оснащення становить 13 мм, а функція Lock System надійно фіксує патрон та запобігає його розкручуванню під навантаженням.

Швидкозатискний патрон

Ергономічна модель, що реально комфортна у роботі

Шуруповерт легкий і комфортний у роботі. Він має надійне балансування, важить усього 1.1 кг, та має зручну прогумовану рукоятку. Завдяки яскравому світлодіоду у нижній частині шуруповерта, робота в умовах недостатнього освітлення стане ще зручнішою. Все це робить даний шуруповерт ідеальним вибором для тривалої та комфортної роботи.

Акумуляторні батареї для CD-200 BC ULTRA

Поговоримо про акумулятори, що сумісні з цим шуруповертом:

  • Найдоступніша модель — BP-220 на 2 А*год. Вона підійде для нетривалих та не дуже складних робіт.
  • Набагато краще для цього шуруповерта підійде модель ВР-240 на 4 А*год. Цей акумулятор розкриває потенціал даного шуруповерта і підходить для широкого спектру завдань і робіт.
  • Якщо ви хочете отримати максимум автономної роботи та працювати на максимум, ваш вибір — модель ВР-260. Її ємність становить 6 А*год.

Акумуляторні батареї для CD-200 BC ULTRA

В цих батареях відсутня пам’ять заряду. Вони мають захист від перезарядження, перерозрядження, перегріву та короткого замикання. Акумулятори повністю прогумовані, що сприяє більшій стійкості інструменту на поверхні. Для більшої зручності під час використання на корпусі батарей передбачений світловий індикатор рівня заряду.

Читайте також:  Огляд акумуляторних шуруповертів Dnipro-M лінійки 20V

Якщо ви шукаєте дійсно ефективну модель та хочете, щоб під рукою завжди був якісний інструмент, купуйте CD-200 DC ULTRA. Познайомтеся з надійністю цього шуруповерта та отримайте помічника на довгі роки.

Шуруповерт Dnipro-M CD-200 BC ULTRA