Назад в новини
12320

Чому український покупець обирає зварювальні апарати Dnipro-M?

Зміст:

 1. Перемога в «Народній премії»
 2. Продуктивність інверторів Dnipro-M
 3. Універсальність зварювальних апаратів
 4. Функції для автоматизації зварювання
 5. Ергономіка обладнання
 6. Надійність зварювальних апаратів

 

За всю історію зварювальних апаратів бренда Dnipro-M їх купило багато українців. В цій статті ми детально висвітили головні переваги наших зварок та розповіли, які задачі вони можуть вирішити.

Коли ми розробляли зварювальні апарати, перед нами стояло декілька задач:

 • створити апарати з високою продуктивністю;
 • наділити їх функціями, які автоматизують процес зварювання;
 • зробити їх ергономічними та зручними для різних видів задач;
 • зробити прилади надійними;
 • зберегти доступну ціну.

Наша команда розробила нові внутрішні стандарти для лінійки зварювальних апаратів. Ми скористалися досвідом світових брендів, а також ввели ряд власних розробок. Ми обрали складальні заводи, що зарекомендували себе на світовому ринку, створили власну ефективну схему зварювального апарата та наділили його корисними допоміжними функціями. Це допомогло нам завоювати довіру споживачів та дати світу новий якісний продукт.

Трикратна перемога в «Народній Премії»

Зварювальні інвертори Dnipro-M три рази отримували «Народну премію» — у 2017, 2018 та 2019 роках. Визнання українських користувачів довело, що ми рухаємося у вірному напрямку та дійсно створюємо якісні зварювальні апарати.

Читайте також: Інструмент Dnipro-M — переможець Української народної премії 2019

Покращена продуктивність

Показник робочого циклу можна розрахувати, виходячи з довжини зварного шва (кількості використаних електродів). Від товщини зварюваного металу залежить товщина електродів, сила струму та тривалість безперервної роботи апарату.

Показники апаратів Dnipro-M при температурі навколишнього середовища 25°С:

 • SAB 250/255/258 серії: 101 електрод Ø 3 мм, 40 електродів Ø 4 мм;
 • SAB 260 серії: 101 електрод Ø 4 мм, 40 електродів Ø 5 мм;
 • ММА 250 серії: без зупинки Ø 4 мм, 121 електрод Ø 5 мм.

Високих показників робочого циклу нам вдалося досягти завдяки наступним рішенням:

 • Всі апарати виконані по схемі «повний міст».
 • В них використовується примусова система охолодження. Розташування радіаторів, трансформатора, транзисторів, діодів та конденсаторів мережевого фільтру в електричній схемі підвищує ефективність відводу тепла.
 • Потужний вентилятор забезпечує ефективний відвід тепла від силових елементів плати, доводячи значення робочого циклу до високого рівня.
 • Кількість радіаторів та їх велика площина поверхні розсіювання тепла дозволяють досягти високих показників робочого циклу.

Універсальність в роботі

Зварювальні апарати нашого бренда можуть працювати з електродами по сталі, нержавійці, чугуну. Ви отримаєте якісний провар при роботі з будь-якими з цих металів.

Сварка інвертором

В якості транзисторів для наших зварювальних апаратів ми обрали продукцію трьох виробників світового рівня:

 1. Silan;
 2. FairChild;
 3. Toshiba.

Ці транзистори ефективні при зварюванні не тільки деталей малої товщини, але й товстих деталей. Максимальна товщина металу, з який впораються наші зварки — 14 мм. Це підкреслює довговічність та практичність зварок бренда Dnipro-M.

Робота при нестабільній мережі

Незалежно від того, де саме буде використовуватися зварювальний апарат, він має зберігати здатність працювати при нестабільній напрузі в електромережі.

Апарати бренда Dnipro-M забезпечують стабільну дугу та рівномірний шов навіть при зниженій напрузі в мережі. Зварки лінійки SAB здатні працювати на повну потужність при просадках до 160 В, а зварювальні апарати MMA — до 140 В.

Сумарна ємність конденсаторів мережевого фільтра, якій компенсує «просадку вхідної напруги» розрахована таким чином, щоб зварювальні апарати працювали якомога стабільніше:

 • сумарна ємність апаратів лінійки SAB — 1410 мкФ;
 • сумарна ємність апаратів лінійки MMA — 1880 мкФ.

Ми досягли цих показників, встановивши якісні конденсатори. Зварки SAB мають по 3 конденсатори, а MMA — по 4.

Автоматизація зварювального процесу

В наших зварювальних апаратах реалізовані всі функції, необхідні для автоматизації зварювального процесу. Ви отримаєте можливість легкого розпалювання та керування дугою, а також високу якість зварювального шва.

Зварювання зварювальним апаратом

Не завжди варити доводиться професіоналам. Люди, в яких немає великого досвіду зварювання, також повинні отримати можливість легко користуватися зварювальним апаратом. Роботу з нашими зварками полегшують чотири функції: ARC FORCE, ANTI-STICK, HOT START та VRD.

ARC FORCE

«Arc force» перекладається як «посилення дуги». Функція призначена для форсування електричної дуги та її підтримки при віддаленні електрода на відстань до 15 мм.

ANTI-STICK

Якщо електрод залип, апарат автоматично знижує зварювальний струм. Це дозволяє відірвати електрод від деталі та продовжити варити їм, а не зіпсувати розхідник. Функція дуже корисна для новачків в зварювальному ділі.

HOT START

Коли ви починаєте варити, зварка Dnipro-M видає підвищений на 20% зварювальний струм. Це забезпечує якісний шов з самого початку зварювання.

VRD

Ця функція відповідає за безпеку (лінійка SAB). Якщо апарат не використовується, або вам потрібно змінити розхідник, ви захищені від удару електричним струмом. Зварка знижує напругу холостого ходу до безпечних показників.

Эргономіка

При розробці зварювальних апаратів ми приділили велику увагу легкості та компактності. Вам буде комфортно працювати з нашими зварками в будь-яких умовах або брати їх та виїзні роботи.

При роботі зі зварювальним інвертором вам буде доступна робоча зона радіусом 5 м. Цього вистачить, щоб виконувати практично будь-які задачі без використання подовжувача. Довжина мережевого кабелю — 2 м, кабелю маси — 2,5 м, кабелю електротримача — 3 м.

Панель управління кожного апарату інтуїтивно зрозуміла та дозволяє швидко налаштувати потрібний режим роботи.

Надійність

Ми робимо все можливе, щоб зварювальні апарати Dnipro-M залишалися синонімом надійності. Кожний апарат має функцію TermoControl — термодатчик відслідковує температуру нагріву транзисторів. У випадку перевищення припустимого нагріву спрацьовує захист електроніки від згорання.

Гарантія

Використання деталей ведучих світових виробників та електроніки з запасом потужності 20% дозволило бренду встановити довгий гарантійний строк. Гарантія на апарати SAB складає 3 роки, а на зварки MMA — 5 років.

Надійний провар металу

 • SAB 250/255/258 серії — забезпечують провар/різання металу до 10/8 мм. Підходять для використання електродів діаметром 1,6-4 мм.
 • SAB 260 серії — забезпечують провар/різання металу до 12/10 мм. Можуть використовувати електроди діаметром 1,6-5 мм.
 • ММА 250 серії — забезпечують провар/різання металу до до 14/12 мм. Здатні варити електродами діаметром 1,6-5 мм.

Плати

Багато зварювальників зіштовхуються з проблемою псування плат при перевантаженнях в мережі. Ми зробили на платах гальванічний розріз, який ділить їх на дві частини — силову та керуючу. Якщо параметри струму в мережі перевищать припустиму норму і силова частина опиниться під великою напругою, то керуюча частина не пошкодиться.

Кожна плата покрита шаром лаку, що захищає її від пилу та вологи. Ще більшу надійність забезпечують силові доріжки, що виконані з міді. Їх товщина складає 70 мкм.

Нутрощі зварювального інвертора

Кнопки ввімкнення

Кнопки ввімкнення витримують високу силу струму. В якості виробника реле ми вибрали бренд Cleon. Ви зможете користуватися кнопкою 5 років без ризику, що вона зламається.

Читайте також: Будова інверторних апаратів та принцип дії

Зварювальні апарати Dnipro-M — гарантія якості

Всі перераховані вище технології та функції дозволили нам створити якісний продукт, який буде залишатися доступним кожному користувачу.