Скотч пакувальний

Скотч представляє собою спеціальну плівку з клейовим покриттям. Ми пропонуємо купити скотч в Україні за найкращою ціною від виробника. При цьому стрічка має високу міцність і рівномірно покрита клейовим шаром, що полегшує тривалу роботу. Дана продукція представлена у вигляді невеликих рулонів різної товщини. Стрічка може виготовлятися із ПВХ, поліетилену, паперу, фольги та інших матеріалів.

Клейовою сумішшю виступають каучукові чи акрилові речовини. Скотч використовується для упаковки коробок, ящиків, з’єднання паперу, захисту поверхонь від потрапляння на них фарби, декорування різноманітних елементів. Скотч легко купити в спеціалізованих магазинах Києва, Харкова, Одеси та інших міст. На відміну від ізоляційної стрічки, скотч не можна використовувати для ізолювання кабелів та дротів.

Види клейкої стрічки

Залежно від призначення і області застосування, потрібно купити скотч, який відповідає задачі. Вони розділяються на наступні типи:

  • Пакувальний. Даний різновид клейкої стрічки використовується для заклеювання картонних коробок чи інших пакувань. Подібний пакувальний скотч відрізняється великою шириною і товщиною клейового шару. Продукт має чудові адгезійні властивості. Існують кольорові та прозорі варіації.
  • Малярний. Крепп являє собою унікальну клейку стрічку, яка використовується для тимчасового приклеювання. Скотч дозволяє захищати поверхню під час фарбувальних робіт. Завдяки використанню клейової суміші з малою адгезією, скотч просто відклеюється від предмету, не залишаючи на ньому непотрібних слідів.
  • Канцелярський скотч. Застосовується у канцелярських цілях для склеювання паперу. Дана продукція зазвичай представлена у прозорому вигляді. Клей відрізняється середніми показниками адгезії.
  • Сантехнічний. Дані вироби створюються із ПВХ-основи, армованої спеціальним тканим волокном, поліетилену і клейкого шару. Поліетиленове покриття забезпечує водонепроникність матеріалу. Це дозволяє використовувати скотч при різноманітних сантехнічних роботах.

Приладдя для скотчу

Для зручної і більш простої роботи зі скотчем застосовується різноманітне приладдя. Прилад під назвою диспансер дозволяє легко розмотувати, клеїти і точно відрізати стрічку. Даний прилад потрібен при частому використанні пакувального скотчу. Крім цього бренд Dnipro-M може запропонувати спеціальні канцелярські та будівельні ножі. Також при роботі по пакуванню можуть знадобитися ножиці. У випадку, якщо скотч дуже сильно приклеївся до поверхні, для його зняття слід застосовувати будівельний фен.

Ціна скотчу в Україні

Вартість клейкої стрічки залежить від типу виробу, його розмірів і довжини у бухті. Бренд Dnipro-M має магазини у Києві, Харкові, Одесі, Дніпрі та інших містах України. Ми можемо запропонувати споживачу будь-яку кількість скотчу вроздріб чи оптом. Можлива доставка у будь-який регіон нашої країни. Скільки коштує пакувальний скотч вказано біля фото на сайті.