Молотки

Відео про інструмент

Молоток — ручний інструмент невеликого розміру, що використовується для слюсарних, столярних, будівельних робіт, при ремонті та садових роботах. Це один з найпростіших ручних інструментів. Він потрібен всюди, де необхідно забити або витягнути кріплення, підігнати заготовки або зруйнувати крихкі матеріали.

Молотки складаються зі сталевої робочої частини, що повинна мати високий рівень міцності, та зручної ручки. Робоча частина у розрізі може бути круглою або прямокутною. З однієї сторони її форма пласка, а з іншої — звужена. У столярних молотків друга сторона може бути виконана у формі цвяходера. Ручка часто виготовляється з деревини (граб, береза, акація або бук). У сучасних моделей молотків також можна зустріти фібергласові ручки. Вони зазвичай мають гумове покриття, яке збільшує зчеплення молотку з рукою та дозволяє працювати більш комфортно.

Наш бренд пропонує ручний інструмент високої якості, що зроблений з міцних матеріалів. Кожен наш відвідувач може подивитися технічні характеристики моделей, щоб обрати для себе найбільш підходящий молоток. Купити будь-яку модель слюсарного або столярного інструменту можна в один клік.

Переваги молотків Dnipro-M Ultra

  • Робоча частина виготовлена з надміцної загартованої сталі С45. Твердість бойка та носка складає 50-55 HRC, а твердість сталі в районі з’єднання з ручкою — до 20 HRC.
  • Молотки мають надійне з’єднання робочої частини та ручки. Вони здатні витримувати розтягнення вагою від 300 до 1000 кг (залежить від конкретної моделі).
  • Інструмент зроблений за європейським стандартом якості DIN1041.
  • Ручка молотків представляє собою трикомпонентну ергономічну ручку з фібергласу.
  • Молотки зручно утримувати в руці за допомогою прогумованої вставки TPR.
  • Фактична вага інструменту на 100% відповідає заявленим характеристикам.

Купити молотки в Україні можна як на цьому сайті, так і у фірмових магазинах Dnipro-M, що розташовані по всій території країни.

Відео про інструмент

youtube-img