Шліфмашини пневматичні

Відео про інструмент

Пневматичні шліфувальні машини — ручний інструмент для механічної обробки та фінішного шліфування різних матеріалів: металу, деревини, пластмаси, кераміки, каменю, пофарбованих матеріалів та шпательних поверхонь. Шліфмашини можуть відноситися до різних типів: вібраційного, полірувального, прямого. Основні сфери використання пневматичних шліфмашин:

  • будівництво;
  • ремонт;
  • делікатні роботи;
  • робота з поверхнею авто.

В нашому каталозі наявні пневматичні шліфувальні машини, що можуть виконувати широкий спектр завдань. Ви можете купити пневмошліфмашину прямо на цьому сайті в один клік. На цій сторінці доступна інформація про наявність моделей шліфмашин, ціни та знижки, а також головні технічні характеристики.

Переваги пневматичних шліфмашин Dnipro-M

Пневмошліфувальні машини нашого бренда мають невеликі габарити та вагу, що дозволяє використовувати їх навіть у важкодоступних місцях. При роботі з ними не виникають іскри. Ви можете працювати інструментом у приміщеннях з підвищеним рівнем вологості. Проста конструкція пневматичних шліфмашин робить їх дуже стійкими до зносу та знижує вірогідність псування. У порівнянні з електричними моделями, пневматичні набагато довше не перегріваються.

Серед пневмошліфмашин Dnipro-M Ви зможете знайти моделі з деякими додатковими функціями:

  • Регулятор подачі стислого повітря. Він наявний у вібраційних машинах. Це дозволяє підібрати оптимальну амплітуду коливання та зернистість стрічки для обробки різних матеріалів.
  • Функція захисту від випадкового ввімкнення. Це додає комфорту та безпеки при використанні інструменту.
  • Регулювання обертів. Дозволяє якісно обробляти різні матеріали з використанням відповідного оснащення.
  • Регулювання напряму вихідного повітря. Наявність цієї функції дозволяє регулювати його вихідний напрямок та підвищує зручність роботи з інструментом.

Купити пневматичні шліфувальні машини можна як на цьому сайті, так і у фірмових магазинах Dnipro-M, що розташовані по всій території України.