Свічки запалювання

Свічки запалювання — це одна з найважливіших складових частин системи запалювання. Вони потрібні для створення іскри між електродами, необхідної для займання паливно-повітряної суміші в бензиновому двигуні. Цей елемент використовується в усіх форматах запалювання. Коректна робота та своєчасна заміна свічок є запорукою безперебійної роботи двигуна.

Купити свічки запалювання можна на нашому сайті лише в один клік.

Особливості свічок запалювання

Існує три основні різновиди свічок запалювання:

 1. Стандартні. Класичні та найпоширеніші моделі завдяки своїй доступності. Водночас мають невеликий ресурс роботи — електрод виконаний із жаростійкого металу, що робить його схильним до ерозії з часом.
 2. Багатоелектродні. Мають багато бічних електродів — від двох до чотирьох. Ця особливість збільшує ресурс роботи. Рішення про використання кількох електродів обумовлене швидким нагріванням свічки за наявності лише одного електрода, що значно знижує термін служби останнього. Під час використання кількох електродів навантаження розподіляється між ними, що дозволяє уникнути перегріву.

  До переваг такого рішення можна віднести:

  • появу іскри у потрібний момент;
  • майже повне згоряння палива, без залишку;
  • можливість застосування збіднених сумішей;
  • значне зниження шкідливих викидів у повітря.
 3. Іридієві та платинові. Головною перевагою таких свічок є тривалий термін служби. Центральний електрод виконаний з іридію або платини та має товщину всього 0,4-0,7 мм. Бічний електрод має спеціальне загострення та особливий спосіб профілювання.

При виборі свічок запалювання слід враховувати їхній розмір та калильне число. Від першого параметра залежить здатність свічки до забезпечення пожежі. Другий параметр визначає тиск, необхідний для виникнення калильного запалювання.

Чому варто вибрати свічки запалювання Dnipro-M?

До головних особливостей свічок запалювання Dnipro-M можна віднести такі:

 • нікелеве покриття захищає свічку від прояву корозії та окислення;
 • ізолятор із силікату оксиду алюмінію забезпечує діелектричну та фізичну міцність;
 • резистор захищає від радіоперешкод і забезпечує електропровідність та герметичність.

З більш докладними особливостями кожної конкретної моделі свічок можна ознайомитись у відповідній картці товару в цій категорії.

Свічки запалювання можна купити в Україні як на нашому сайті, так і в салонах майстерності, представлених у кожному регіоні країни.