Гвинтоверти та гайковерти

Відео про інструмент

Гвинтоверти та гайковерти — вид електроінструментів, призначенням яких є швидке закручування і фіксація різьбових з'єднань і кріплень. Вони використовуються в багатьох сферах діяльності: при монтажі/демонтажі металоконструкцій, покрівельних роботах, на СТО, у домашньому ремонті і багатьох інших.

Купити гвинтоверти та гайковерти можна на нашому сайті всього в один клік.

Особливості гвинтовертів і гайковертів

Даний вид електроінструментів за принципом дії і основним функціоналом нагадує звичайні шуруповерти. Однак існує ряд особливостей, що відрізняє ці інструменти.

Гвинтоверти

Головною відмінністю гвинтовертів від шуруповертів є перехідник для кріплення насадок. У гвинтовертах він використовується виключно для кріплення біт, не дозволяючи утримувати свердла. Це вузькоспеціалізований інструмент, який ефективно справляється із закручуванням довгих і товстих саморізів.

Іншою відмінністю є принцип роботи шуруповерта, який заснований на використанні тангенціального удару. Це забезпечує швидке обертання гвинта у випадках, коли він легко входить у матеріал, і перехід в ударний режим, коли потрібне застосування більшого зусилля.

Гвинтоверти можуть витримувати високі навантаження, що особливо актуально при виконанні складних будівельних, монтажних і демонтажних робіт.

Гайковерти

Призначенням гайковертів є закручування і відкручування гайок і болтів. Це робить його одним з найбільш корисних інструментів при роботі в гаражі і на СТО. Особливо актуальне його використання в шиномонтажі.

Основним робочим елементом в таких інструментах є гайкова головка, на відміну від патрона в шуруповертах. На цю головку встановлюється насадка за розміром кріплення, з яким буде виконуватися робота.

Чому варто вибрати гвинтоверти та гайковерти Dnipro-M?

До числа переваг гвинтовертів Dnipro-M відносяться:

  • в інструментах використовується безщітковий двигун, що знижує споживання електроенергії і захищає від перегріву;
  • крутний момент в 180 Нм в поєднанні з тангенціальним ударом забезпечує закручування кріпильних елементів різних розмірів, запобігаючи зрив капелюшків і утворення тріщин в робочому матеріалі;
  • кріплення типу ¼ НЕХ надійно фіксує оснащення. Такий тип кріплення дозволяє змінювати його швидко навіть однією рукою.

Гайко