Малярські та оздоблювальні інструменти — спеціальні пристосування для надання фасаду і внутрішнім поверхням приміщення потрібного виду. Такі інструменти дозволяють виконувати як професійні малярні та оздоблювальні роботи, так і прості ремонтні завдання по дому швидше і якісніше.

Ви можете купити малярні та оздоблювальні інструменти на нашому сайті всього в один клік.

Особливості малярних і оздоблювальних інструментів

Інструменти для оздоблення поверхонь представлені десятками видів і типів, призначені під конкретну задачу. Найбільш універсальні ручні інструменти для малярних робіт: валики, пензлики і щітки. Вони відрізняються розмірами, формою і матеріалами, дозволяючи працювати з різними поверхнями.

Для оздоблювальних робіт може знадобитися більш широкий набір інструментів, наприклад:

  • Шпателі. Залежно від матеріалу і розміру можуть використовуватися для нанесення і вирівнювання штукатурки і шпаклівки, затирання стиків, закладення швів, видалення старих лакофарбових матеріалів.
  • Кельма. Інструмент також може мати різні модифікації ручок і форми лопаток, що дозволяє використовувати його для певних оздоблювальних робіт. Наприклад, для розмішування, відмірювання та нанесення будівельних сумішей, вирівнювання або створення певного рельєфу.
  • Гладилка. Призначена для розподілу будівельних складів, вирівнювання і загладжування поверхонь.
  • Терка будівельна. Залежно від матеріалу може використовуватися як для вирівнювання і затирання поверхонь, так і легкого шліфування й полірування. Допомагає зробити поверхню ідеально рівною перед фарбуванням або наклеюванням шпалер.

Підбирати малярні та оздоблювальні інструменти для фасадів та внутрішніх приміщень необхідно з урахуванням виду і етапу робіт. Для підготовки, чорнових і чистових робіт знадобляться різні пристосування — подбайте про необхідний арсенал інструментів заздалегідь.

Чому варто вибрати малярні та оздоблювальні інструменти Dnipro-M?

У нашому асортименті великий вибір інструментів для різних етапів і видів оздоблювальних робіт. Детально ознайомитися з їхніми характеристиками можна у відповідній картці товару.

Купити малярський інструмент в Україні можна прямо на сайті або в наших салонах майстерності.