Електроінструмент та обладнання Dnipro-M

Наші цінності

Головна цінність – це клієнтоорієнтованість. Кожен день ми удосконалюємо свою роботу – підбираємо вигідні умови для кожного Клієнта, допомагаємо професійною порадою, а також намагаємося показати особистим прикладом використання нашого інструменту.

Наші товари і послуги

Наш інтернет-магазин електроінструменту пропонує широкий асортимент товарів. Тут Ви зможете знайти:

  • електроінструмент;
  • зварювальне обладнання;
  • ручний інструмент;
  • аксесуари та витратні матеріали;

Купити електроінструмент Dnipro-M на нашому сайті дуже легко

У розділі Електроінструмент представлені шуруповерти, перфоратори, УШМ, електролобзики, ударні дрилі й циркулярні пилки, а також будівельні фени та плиткорізи в різних цінових категоріях, які залежать від функціоналу і потужності.

Якщо ж Вас цікавлять зварювальні апарати, заточувальні верстати, повітряні компресори, паяльники для труб або ж зарядні пристрої, то Вам варто заглянути в розділ Обладнання.

Всі аксесуари, такі як маски зварювальника, тримачі електродів, засоби захисту Ви легко знайдете в розділі Аксесуари.

Розділ Ручний інструмент представить Вам широкий ряд викруток, ключів, труборізів, ключів і іншого, необхідного для роботи.

Оновлений розділ Витратні матеріали дозволить швидко знайти потрібний матеріал для вашого інструменту.

Відгуки наших Клієнтів

Всі наші Клієнти, щасливі власники ручного електроінструменту, добре відгукуються про нашу продукцію й ось що кажуть: «Для швидкого виконання будівельних і ремонтних робіт підійде будь-який ручний електроінструмент з модельного ряду: перфоратори, труборізи та паяльники труб, кутові шліфувальні машини, ударні дрилі, циркулярні пили й шуруповерти». Такі прилади використовуються для вирішення широкого сектору задач і чудово підійдуть як для побутового, так і для професійного використання в різних умовах.

Сервіс, обслуговування і додаткова інформація

Продаж електроінструменту Dnipro-M відбувається через наш сайт, а також за гарячою лінією – 0 800 200 505. Наш магазин електроінструментів в Києві здійснює безкоштовну доставку по Україні при замовленні від 750 гривень. Також у вас є можливість придбати інструмент оптом, а при його реєстрації на сайті отримати додатковий рік гарантії. При виникненні питань по експлуатації інструментів або в разі їх несправності, ви завжди можете звернутися в сервісний центр. Обслуговування Клієнтів відбувається у Києві кваліфікованими фахівцями, готовими відповісти на всі ваші запитання. Зателефонувавши за телефоном безкоштовної гарячої лінії вам допоможуть підібрати електроінструмент в Україні, який буде відповідати всім вашим вимогам і служити вірним помічником. Якщо ви давно шукали якісний електроінструмент в Києві, то ви знайдете його в інтернет-магазині Dnipro-M. Наш бренд надає багатофункціональний інструмент за оптимальною ціною, а також систему знижок і вигідних акції та професійне гарантійне обслуговування.

Спецпропозиція

Подивитись всі