Електроінструмент та обладнання Dnipro-M

Інструмент, який створили Ви.

Щоб створити ідеальний інструмент треба дозволити це зробити тим, хто ним користується. Давайте трохи зануримося в історію. На початку 2000-х, як в принципі й зараз, ринок був переповнений низькоякісним товаром, який добряче всім набрид. Саме тоді торгова марка Dnipro-M розпочала свій шлях до успіху і визнання. Перші зразки зварювальних апаратів піддавалися тривалим випробуванням, вдосконаленням і створювалися з урахуванням рекомендацій і побажань Покупців, яким набрид низькоякісний продукт. Згодом з'явилася також потреба в доступному і якісному ручному інструменті, який також був реалізований інженерами бренду Dnipro-M.

Існує думка, що якісний інструмент завжди коштує дорого. Dnipro-M успішно розвінчав цей стереотип. Наші інструменти доступні кожному, але при цьому залишаються якісними та надійними. І це підтверджують понад 3 000 000 наших щасливих Покупців. Після першого виходу інструмента Dnipro-M на ринок пройшло понад 10 років, але, як раніше, наші головні інженери – це користувачі. З плином часу, саме Ви допомогли нам виробити формулу ідеального інструменту – професійна якість доступна кожному українцю. Наша продукція завоювала довіру покупців, і ми готові поділитися нашим секретом. Застава такого успіху полягає в тому, що в компанії застосовується високопрофесійний підхід до розробки, дизайну та виробництва інструменту. У 2011 році було прийнято рішення про розширення асортименту і створення побутової лінійки інструментів. З цього моменту Dnipro-M вийшов на новий рівень і знайшов широку популярність на ринку. Зараз ми є яскравим доказом того, що якісний інструмент може бути доступним кожному!

Наші цінності

Головна цінність – це клієнтоорієнтованість. Кожен день ми удосконалюємо свою роботу – підбираємо вигідні умови для кожного Клієнта, допомагаємо професійною порадою, а також намагаємося показати особистим прикладом використання нашого інструменту.

Наші товари і послуги

Наш інтернет-магазин електроінструменту пропонує широкий асортимент товарів. Тут Ви зможете знайти:

  • електроінструмент;
  • зварювальне обладнання;
  • ручний інструмент;
  • аксесуари та витратні матеріали;

Купити електроінструмент Dnipro-M на нашому сайті дуже легко

У розділі Електроінструмент представлені шуруповерти, перфоратори, УШМ, електролобзики, ударні дрилі й циркулярні пилки, а також будівельні фени та плиткорізи в різних цінових категоріях, які залежать від функціоналу і потужності.

Якщо ж Вас цікавлять зварювальні апарати, заточувальні верстати, повітряні компресори, паяльники для труб або ж зарядні пристрої, то Вам варто заглянути в розділ Обладнання.

Всі аксесуари, такі як маски зварювальника, тримачі електродів, засоби захисту Ви легко знайдете в розділі Аксесуари.

Розділ Ручний інструмент представить Вам широкий ряд викруток, ключів, труборізів, ключів і іншого, необхідного для роботи.

Оновлений розділ Витратні матеріали дозволить швидко знайти потрібний матеріал для вашого інструменту.

Відгуки наших Клієнтів

Всі наші Клієнти, щасливі власники ручного електроінструменту, добре відгукуються про нашу продукцію й ось що кажуть: «Для швидкого виконання будівельних і ремонтних робіт підійде будь-який ручний електроінструмент з модельного ряду: перфоратори, труборізи та паяльники труб, кутові шліфувальні машини, ударні дрилі, циркулярні пили й шуруповерти». Такі прилади використовуються для вирішення широкого сектору задач і чудово підійдуть як для побутового, так і для професійного використання в різних умовах.

Сервіс, обслуговування і додаткова інформація

Продаж електроінструменту Dnipro-M відбувається через наш сайт, а також за гарячою лінією – 0 800 200 505. Наш магазин електроінструментів в Києві здійснює безкоштовну доставку по Україні при замовленні від 750 гривень. Також у вас є можливість придбати інструмент оптом, а при його реєстрації на сайті отримати додатковий рік гарантії. При виникненні питань по експлуатації інструментів або в разі їх несправності, ви завжди можете звернутися в сервісний центр. Обслуговування Клієнтів відбувається у Києві кваліфікованими фахівцями, готовими відповісти на всі ваші запитання. Зателефонувавши за телефоном безкоштовної гарячої лінії вам допоможуть підібрати електроінструмент в Україні, який буде відповідати всім вашим вимогам і служити вірним помічником. Якщо ви давно шукали якісний електроінструмент в Києві, то ви знайдете його в інтернет-магазині Dnipro-M. Наш бренд надає багатофункціональний інструмент за оптимальною ціною, а також систему знижок і вигідних акції та професійне гарантійне обслуговування.

Робимо професійну якість доступною

Дізнатись все про Dnipro-M

НОВИНИ

Подивитись всі

Спецпропозиція

Подивитись всі
Вгору