Dnipro-M — магазин інструментів та обладнання

Купуючи інструмент Dnipro-M, Ви отримаєте європейську якість за вигідною ціною та професійне сервісне обслуговування. Гарантія на весь електроінструмент бренда складає 3 роки, а на зварювальні апарати — до 5 років.

Вибір українських споживачів

Український бренд Dnipro-M — переможець Української Народної Премії. У 2019 році ми перемогли у 7 номінаціях (6 категорій інструменту та «Краще сервісне обслуговування/ремонт електроінструменту»). У 2018 році бренд переміг у 6 номінаціях, і ще в одній — у 2017 році.

Великий асортимент товарів

Головні категорії інтернет-магазину нашого бренда:

  • електроінструмент;
  • акумуляторний інструмент;
  • зварювальне обладнання;
  • компресорне обладнання;
  • інше обладнання (генератори, ЗП, ПЗП, стабілізатори, верстати, паяльники, лазерні рівні, далекоміри, мийки, пилососи);
  • садово-паркова техніка;
  • витратні матеріали;
  • ручний інструмент.

В кожній категорії Ви знайдете все необхідне для роботи на професійному рівні та виконання побутових завдань різної складності.

Електроінструмент

В категорії електроінструмент знаходиться різноманітний інструмент, що використовується в будівництві: шуруповерти, дрилі, КШМ, будівельні фени, відбійні молотки, шліфувальний інструмент, електростеплери, фарбопульти, торцювальні пили та багато іншого. Одна з переваг нашого електроінструменту — надійний захист двигуна та самого приладу від навантажень і пилу. Гарантія на весь електроінструмент складає 3 роки.

Акумуляторний інструмент

Акумуляторна лінійка представлена шуруповертами, гвинтовертами, перфораторами, КШМ, шабельними пилами, реноваторами та повітродувками. Все обладнання категорії акумуляторний інструмент працює на фірмових акумуляторах нашого бренда — лінійці 20 V. Ці батареї можна встановлювати на будь-який наш акумуляторний інструмент.

Зварювальне обладнання

В категорії зварювальне обладнання Ви знайдете зварювальні апарати SAB, MMA, плазморізи та напівавтомати. Гарантія на обладнання складає 3 роки. Гарантійний термін зварок ММА — 5 років. Тут також є зварювальні маски, комплектуючі та витратний матеріал.

Компресорне обладнання

Ви можете знайти в розділі компресорне обладнання повітряні масляні компресори, пневматичні фарбопульти, масло та шланги для компресорів.

Інше обладнання

Розділ інше обладнання зібрав в собі різноманітні підкатегорії: бензинові генератори, ЗП, ПЗП, стабілізатори, мийки, пилососи, лазерні рівні та далекоміри, заточувальні верстати, рейсмуси, токарні верстати, монтажні пили та інш. Гарантія на все обладнання — 3 роки.

Садово-паркова техніка

Тут знаходяться товари двох брендів — Dnipro-M та Foresta. Гарантія на обладнання Foresta — 2 роки, Dnipro-M — 3 роки. В категорії садовий інструмент є бензопили, електропили, тримери, обприскувачі, поливальні системи, газонокосарки, снігоприбиральні машини та розхідні деталі до інструменту.

Витратні матеріали

Категорія витратні матеріали зібрала в собі все необхідне для інструменту — диски, свердла, фрези, бури, скоби, ножі та інші.

Ручний інструмент

Ми також пропонуємо ручний інструмент: рулетки, викрутки, столярний, шарнірно-губцевий, ударний інструмент та набори інструменту.

Засоби індивідуального захисту

В цій категорії представлені захисні щитки, окуляри, рукавиці, респіратори, наколінники, навушники та одяг для зварювальників. Засоби індивідуального захисту допоможуть Вам завжди працювати безпечно.

Наш сервіс та послуги

По всій Україні працює мережа наших брендових сервісних центрів. Там Ви можете отримати безкоштовний ремонт та обслуговування інструменту. Ми повернемо Вам відремонтований та чистий інструмент. У Вас є можливість скористатися безкоштовною послугою «Порада майстра» — проконсультуватися зі спеціалістом щодо правильного використання обладнання.

Ми активно співпрацюємо зі службами доставки — «Новою Поштою» (безкоштовно при замовленні до відділення) та «Укрпоштою» (безкоштовно, якщо жодна сторона упаковки не перевищує 70 см). У нас також працює власна кур’єрська служба. Детально прочитати про умови доставки можна на сторінці «Доставка та оплата» (розділ «Покупцям» верхнього меню).

* За результатами Української Народної Премії 2019 року в номінації «Сервісне обслуговування/ремонт електроінструменту».