Назад в новини
1431

Dnipro-M на ярмарці "Київські контракти"

Літо - час відпочинку та розваг. А з Dnipro-M Ви можете провести час ще й з користю. На цих вихідних 23-24 червня в самому центрі Києва на Контрактовій площі пройшов ярмарок «Київські контракти», де була представлена ••продукція нашого Бренда. Любителі handmade-виробів і першокласного інструмента змогли оцінити особливості та переваги нашого продукту.

«Київські контракти» - це масштабний ярмарок рукодільників. Щорічно в червні майстра з'їжджаються на Контрактову площу, щоб дивувати відвідувачів ярмарку своїми творами. Тут можна знайти все: від жіночих капелюшків до справжньої холодної зброї. А в цьому році Dnipro-M представив і свою продукцію - інструмент нового покоління якості.

Що було в зоні Dnipro-M?

По-перше, це зона тестування інструменту - "родзинка" Dnipro-M, яка дозволила будь-якому гостю заходу випробувати в справі продукцію Бренда.

зона тестування інструменту

По-друге, у нас була справжня майстерня Dnipro-M. Як і належить, на ярмарку рукоділля, кожен бажаючий зміг зробити власноруч сувенір собі на пам'ять. На вибір можна було виготовити фірмовий дерев'яний блокнот або оригінальний свічник. Для дітей теж знайшлося захоплююче заняття - брендовані іграшки, які можна було розфарбувати будь-якими кольорами.

справжня майстерня Dnipro-M

Дякуємо всім гостям заходу та сподіваємось, що Ви отримали максимум яскравих емоцій і вже готові придбати інструмент нового покоління ціни і якості.

Чекаємо всіх на нових івентах!