Назад в новини
7119

Літні новинки вже у продажу

Асортимент продукції нашого Бренду регулярно розширюється - створюються нові позиції якісних інструментів і модернізуються вже існуючі. Все це дозволяє радувати Вас все новими і новими товарами! Так і цього разу ми з особливою гордістю представляємо свій оновлений асортимент, який вже знаходиться у вільному продажі в мережі наших фірмових магазинів і на сайті! Отже, зустрічайте!

Заклепки і заклепувальники

Заклепувальник Dnipro-M пневматичний
Заклепка алюмінієва Dnipro-M

Цього літа асортимент поповнився нашими фірмовими заклепувальними насадками. Вони використовуються для встановлення витяжних заклепок різного діаметру.

Кожна така насадка вкрай проста і зручна в роботі як у професійній діяльності, так і в побутовому використанні. Вони однаково ефективні при роботі з електричним, акумуляторним реверсивним дрилем або шуруповертом від 12 В.

Також варто зазначити надходження в продаж пневматичного заклепувальника Dnipro-M AR-200P. Його унікальна пружинна конструкція значно знижує рівень вібрації, що сприяє комфортній роботі. Іншою його особливістю є наявність вільної клавіші. З її допомогою робочий циліндр швидко повертається на повному ходу в початкове положення.

Наколінники

Наколінники захисні Dnipro-M Protect
Наколінники захисні Dnipro-M Ultra

Іншою новинкою цього сезону стали захисні наколінники серій Protect і Ultra. Завдяки цьому виробу Ви забезпечите собі високий рівень безпеки та комфорту в процесі виконання робіт з опорою на колінний суглоб. Безпечна фіксація, гелева подушка для максимального комфорту і підвищена маневреність зробили цю новинку одним з найбільш затребуваних товарів цього літа.

Пиловідводи

Пиловідвід Dnipro-M DP-18
Пиловідвід Dnipro-M DP-19

Це спеціальні насадки для КШМ, які є незамінним аксесуаром при роботі з цим інструментом. Їх призначенням є надійний захист оператора від викиду пилу і дрібних частинок. Тепер такі пиловідводи можна без проблем купити в наших магазинах і на сайті!

Драбини сімейні

Драбина сімейна з килимком Dnipro-M 97 см
Драбина сімейна з килимком Dnipro-M 75 см

Виконані з якісного металу, що відрізняється підвищеною міцністю, такі драбини сприяють максимально продуктивній і комфортній роботі. Їх характерною особливістю стали прогумовані ступені, завдяки яким Ви будете відчувати себе максимально впевнено в процесі виконання робіт.

Рівні Dnipro-M ProVision

Рівень Dnipro-M ProVision
Рівень Dnipro-M ProVision

Характерною особливістю рівнів серії ProVision стала не тільки інноваційна система захисту від ударів, пошкоджень і УФ-випромінювання, але також і тривалий термін гарантії на точність, наявність відразу трьох колб для кращого результату і наявність збільшеної центральної колби, яка виключає спотворення бульбашки в процесі роботи.

Максимальне відхилення нових рівнів становить всього 0,5 мм/м. Крім того, рівні серії ProVision мають спеціальне фрезерування, що дозволяє використовувати їх навіть на забрудненій поверхні.

Алмазні коронки

Алмазна коронка Dnipro-M Ultra
Алмазна коронка Dnipro-M Ultra

Ще однією літньою новинкою нашого Бренда стали алмазні коронки. З їх допомогою Ви максимально ефективно виконаєте намічений фронт робіт - свердління точних отворів в таких матеріалах як бетон, залізобетон, цегла і т.д. У продажу доступні коронки з діаметром 68, 72 і 82 мм.

Характерною особливістю даної новинки стала наявність спеціального магніту в перехіднику, який забезпечує зручне використання інструменту і прискорює робочий процес. Також варто відзначити спеціальну форму хвостовика - SDS+ для роботи з перфоратором.

Іншою особливістю нових коронок є наявність алмазних сегментів «Turbo». Вони ефективно виводять побічні продукти різу і забезпечують додаткове охолодження цього інструменту в процесі роботи.

Більш детальну інформацію про наші новинки Ви можете дізнатися у відповідних розділах нашого сайту, за телефоном гарячої лінії або в наших консультантів.