Назад в новини
1433

10 років з Dnipro-M: від знайомства з брендом до власного бізнесу

Руслан Декет — підприємець із Закарпаття, який познайомився з нашим брендом понад десятиліття тому. Він розпочинав з невеликих продажів інструментів на місцевому ринку, а також купував техніку для себе. Зараз Руслан — партнер Dnipro-M, який придбав франшизу і відкрив фірмовий магазин у своєму місті.

Руслан Декет

Виноградів — затишне місто на Закарпатті, де півтора роки тому з'явився перший магазин Dnipro-M за програмою франшизи. Ми познайомилися з його власником та розпитали, як складався його шлях.

«Я дізнався про бренд 10 років тому. Компанія давала якісний товар за доступну ціну, тому я почав співпрацювати», — каже підприємець.

У Руслана з часів допартнерського співробітництва лишилися справжні раритети — зварювальний апарат та кутова шліфмашина, випущені у 2014 році ще до зміни дизайну.

7 років тому і зараз

7 років тому і зараз

«7 років тому я вперше придбав інвертор для власної справи — майстерні з виготовлення металевих конструкцій. З ним ніколи не виникало проблем», — згадує бізнесмен.

КШМ досі як нова

КШМ досі як нова

Тривалий час підприємець продавав інструменти Dnipro-M разом з іншими брендами. Коли дізнався, що можна відкрити монобрендовий магазин, вирішив працювати в такому форматі.

«Я зробив цей вибір, бо за всі роки співпраці з компанією в мене не виникало жодних проблем та сумнівів. Зараз на українському ринку є багато продукції, але такого рівня фірмових магазинів дуже мало. Для мене як для власника франшизи Dnipro-M дуже зручно: всі процеси злагоджені, компанія забезпечує надходження товарів, гарантійне обслуговування, а техпідтримка завжди на зв'язку», — пояснює власник партнерського магазину.

Роман Декет в магазині

«Багато хто думає, що франшиза — це вкласти якусь суму грошей, а потім сидіти на дивані та отримувати прибутки. Ні, потрібно самому включатися у розвиток магазину, бути на місці та координувати всі процеси, спілкуватися з клієнтами, відправляти продавців на навчання», — переконаний Руслан.

Підприємець каже, що остаточно переконався у правильності свого рішення в день відкриття магазину. «Всі клієнти лишились задоволеними, багато хто з них тепер наші постійні покупці. Мої друзі, які знали, що я працюю з брендом багато років, раділи за мене та вітали», — говорить бізнесмен.

Роман Декет на фоні магазину

«Мій девіз — завжди рухайся вперед, сприймай новації та впроваджуй їх у свою роботу, не стоячи на одному місці», — каже підприємець.

«Думаю, у Виноградові мій магазин має багато переваг. Насамперед, це сервіс та великий асортимент. Тому всім, хто не впевнений, купувати франшизу чи ні, можу сказати — не варто вагатися. Поки ще є можливість бути першим у своєму місті, відкривайте свій магазин, бо на вашому місці може опинитися хтось інший і стати успішним», — підсумовує Руслан.