Назад в новини
1216

Старий на новий: як отримати знижку на новий інструмент Dnipro-M

Ви давно хотіли оновити свою домашню майстерню? Десь у гаражі припадає пилом неробочий перфоратор? Ви вважаєте нову шліфувальну машину дорогої покупкою, тому користуєтеся малопотужною старою? Якщо Ви відповіли «Так» хоча б на одне з цих питань, то ця новина для Вас.

Геть старий і неробочий інструмент! Купуйте новий від нашого Бренда зі знижкою 15%! У цьому Вам допоможе одна з двох унікальних послуг: Trade-In та обмін інструменту.

Розповімо про ці послуги докладніше.

Послуга Trade-In

За умовами послуги Trade-In Ви можете обміняти свій старий і навіть неробочий інструмент Dnipro-M на новий тієї ж категорії від нашого Бренда зі знижкою 15%.

Послуга Trade-In діє у всій мережі наших фірмових магазинів на постійній основі.

Як працює Trade-In?

Щоб купити новий інструмент зі знижкою 15% у нашому магазині Вам потрібно:

  • принести свій старий інструмент Dnipro-M у будь-який наш фірмовий магазин;
  • віддати його нашим консультантам;
  • отримати знижку 15% на покупку нового аналогічного інструменту Dnipro-M.

Звертаємо Вашу увагу, що за умовами послуги Trade-In знижка 15% надається тільки на новий інструмент з тієї ж категорії. Це означає, що якщо Ви принесли нам старий шуруповерт Dnipro-M, то отримати знижку Ви можете тільки на покупку нового шуруповерта, а не на будь-який інший інструмент.

Послуга обміну інструменту

У період проведення наших промо діє інша наша популярна послуга — обмін інструменту. За її умовами Ви можете принести нам свій старий і навіть неробочий інструмент будь-якого виробника і отримати знижку 15% на покупку нового інструменту нашого Бренда.

Як працює послуга обміну?

  • у період проведення промо потрібно принести свій старий і навіть неробочий інструмент будь-якого виробника в зазначений магазин;
  • віддати його нашим консультантам;
  • отримати знижку 15% на покупку нового будь-якого інструменту нашого Бренда.

Послуга обміну, на відміну від Trade-In, поширюється на будь-які інструменти від будь-якого виробника. Це означає, що Ви можете принести нам, наприклад, старий перфоратор зарубіжного виробництва і отримати знижку 15% на покупку нової шліфувальні машини Dnipro-M.

Зверніть увагу

Якщо послуга Trade-In діє у всіх наших фірмових магазинах на постійній основі, то послуга обміну інструменту активна тільки в період проведення промо і тільки у фірмових магазинах, в яких вони проводяться. Актуальність тієї чи іншої послуги додатково уточнюється в розділі «Новини» на нашому сайті!

Слідкуйте за новинами та до нових зустрічей на наших святах!